Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők érdekelne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők érdekelne hogy miért nehéz egy pasinak párt találni?

Figyelt kérdés
Saját magamból indulok ki 26 vagyok 4 éve egyedül vagyok. nem vagyok az a helyes tipus de szerintem ahhoz képes normális, dolgozok nem tartanak el magam erejéből érek el mindend probálok magamra is oda figyelni adni magamra fogyni... stb de mégis oly nehéz találni valakit miért? Átlagos reakciók a nöktől felém teljes érdektelenség vagy csak nem akarnak észre venni de a köreimben a drogos igénytelen "helyes pasik,, mind nőkkel vannak akkor én látom rosszul vagy mi a probléma, és szerintem a személyiségem sem rossz mert ha van aki túl lép azon hogy nézek ki el tud beszélgetni hülyéskedni velem barátkozni de ritka hogy meg tudjam mutatni azt másnak.

2017. jún. 16. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert a nők igénytelenek, igy nyilván igénytelen palikkal fognak összejönni.
2017. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert nem nedvesednek be a sok palira.

Akik nem piackèpes pasi annak nagyon nehèz dolga van.

Ha rendelkezel egy izmos fèrfias testtel,ruhàid minőségi darabok,igènyes vagy,van egy vonzó èletstílusod,szeretsz luxusban èlni ès tudsz is,szeretsz utazgatni,làtszik rajtad az èlet tudsz èlni,van egzisztenciád,kell egy normàlis autó is ès egy szèp lakàs ahol laksz.

Na ekkor nem nehèz.

2017. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mert nem nedvesednek be a sok palira.

Akik nem piackèpes pasi annak nagyon nehèz dolga van.

Ha rendelkezel egy izmos fèrfias testtel,ruhàid minőségi darabok,igènyes vagy,van egy vonzó èletstílusod,szeretsz luxusban èlni ès tudsz is,szeretsz utazgatni,làtszik rajtad az èlet tudsz èlni,van egzisztenciád,kell egy normàlis autó is ès egy szèp lakàs ahol laksz.

Na ekkor nem nehèz."


Ahhoz képest, amit irtál, én azt látom, hogy az agressziv,igénytelen, olykor alkesz pasik mellett mindig van nő, az igényesebb pasik mellett meg sok esetben nincs.

2017. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, bár nők még helyesnek is mondanak, és dícsérik a teljesítményem, de persze csak szexpajtiság a maximum, az is csak úgy ha konkrétan úgy kezdünk ismerkedni ha az lesz, mert csak simán baráti társaságban találkozva észre sem vesznek a nők, max vicces rendes fiú barát lehetek.

Én azt látom, hogy 40-es elvált többgyerekes apukák vetítős dumával lógnak a 20 körüli csajaikkal (mert gyakran több is van nekik), vagy a nagy arcú emberek váltogatják a nőiket.

A szerény becsületes, nem csúnya fiúk általában egyedül vannak, esetleg borzalmas nehezen összejön nekik egy pár, akiért mindent megtesznek, sok így papuccsá is válik.

2017. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy?!
2017. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez is igaz ha házas,vagy éppen "váló félben van,, az jó dolog holott látni hogy kamu az egész nem akarom a nöket pocskondiázni de szerintem ha normális vagy és van benned kis emberség nehéz találni valakit, pedig sokat olvastam mennyire kell a rendes a pasi de az a baj hogy akinek ilyen kell az csak a szőke pasit veszi észre a lovon szóval ábrándot keress...
2017. jún. 16. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus, tagold már a mondataidat! :D

Amúgy aki úgy jönne oda hozzám, hogy érzem rajta ezt az elkeseredett, negatív hozzáállást (márpedig érezni!!), azt én is egyből elhajtanám.

2017. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 szerintem ha valaki ilyen témával menned hozzád az aggasztó dolog lenne. Ennek a témának ilyen a hangulata.
2017. jún. 16. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom Kérdező mi lehet a gondod. Az én párom egy rendes srác. Segítőkész,érzelmes (együtt is szoktunk sírni) ha úgy van a kedvemben jár s én is az övében. Elég békés természet,kompromisszumképes és nem az az adonisz alakú férfi. Igen picit duci és alacsony (bár én pont a macisabbakat szeretem). Nem hiszem,hogy én lennék az egyetlen nő aki a hozzá hasonló "jófiú"-t szereti :) Úgyhogy fel a fejjel,te is megtalálod a párod :)

20/N

2017. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nőként voltam ugyanígy világ életemben, mégsem írtam ki róla soha kérdést.
2017. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!