Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párt keresek a falusi meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párt keresek a falusi meleg barátomnak. Akadna rendes férfi, akit érdekelne egy 38 éves rendes srác?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves, jó fej, aranyos 38 éves falun lakó meleg férfibarátom. Ő elég zárkózott, de ha megnyílk, arany szíve van, és csupa szív, lélek. Elsősorban szeretni tudó, és szeretetet elfogadni tudó meleg srácok/férfiak érdekelnének, akik akarnák őt megismerni, feloldani a magányát, és elfogadni az ő határtalanul nagy szeretetét. Csak normális válaszokat várunk!

2012. júl. 23. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj ez milyen aranyos :)
2012. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pj0tr ***** válasza:

1) Persze a barátodnak

2) 38 évesen nem srác már


Kb ugyanolyan nehéz mint egy 38 éves falusi heterónak nőt találni.

A falvakban nagy az elöregedés. Egész egyszerűen elmennek a városba hátha szerencséjük lesz.

2012. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"38 évesen nem srác már"


Meddig 'srác'? Min múlik ez?

2012. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik megyében lakik ?

engem érdekene :)

2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem ő maga keres magának?
2012. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előzőnek: De, keres ő maga is, de ha többen keresünk, nagyobb az esélye, hogy találunk is. A másik az, hgy azzal tudok segíteni neki, hogy a hozzám befutott levcelekből tudok válogatni, szűrni, válaszolni rájuk, tehát neki is több ideje marad keresni.
2012. júl. 25. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ezen én is meglepődöm időnként, hogy a meleg férfiak még 40 évesen is a srác, fiú szavakat használják magukra. Mondjuk én 30 vagyok és még mindig nem érzem "férfi"-nak magam, úgyhogy bagoly mondja verébnek :)
2012. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem érzed magad 30 évesen férfinak?minek érze d magad?
2012. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Srácnak :)
2012. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!