Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30-as férfiként már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30-as férfiként már most meg van ereszkedve az arcom, kopaszodom, és odázom a nő-párkeresést, akkor csak egyre rosszabb lesz? Nincs visszaút.

Figyelt kérdés

Nem én vagyok, de hasonló.


[link]


2017. jún. 17. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég szarul nézel ki 30 éves létedre, ne haragudj! Szerintem válts életmódot. Tapasztalatból mondom, hogy egy egészséges étrend 6-7 évet le tud faragni az ember korából. Sportolj, a férfias alkat sem hátrány. Ahogy változik majd a külsőd, úgy nő az önbizalmad és ez adhat egy löketet az újrakezdéshez.
2017. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sokat cigizel és azért öregedett szarrá a bőröd? 30as férfiként még tényleg korai..
2017. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nincs itt nagy baj, ezentúl azzal a mágikus és megfoghatatlan dologgal fogsz majd hódítani, amit SÁRMnak neveznek.
2017. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
55%

Oké, vegyük végig a leírt dolgokat.


megereszkedett arc: kiábrándító

kopaszodás: szintén kiábrándító

odázod a párkeresést: tehát nem akarsz elköteleződni? Mit féltesz? A szingli életed?


Te tényleg akarsz társat magadnak, vagy csak a társadalmi nyomás hatására keresnél magadnak nőt? Mert ha igen, akkor sürgősen verd ki a fejedből! Nem csak a saját, hanem egy másik, ártatlan ember életét is megkeserítenéd. Én mondjuk rohadtul mérges lennék, ha rájönnék, hogy a férjem/élettársam nem szeret, és nem is szeretett soha, csak azért van velem, mert jajj, mit mond otthon a mamuka?

Ha viszont tényleg akarsz magad mellé társat, akkor vakard fel magad. Mégis meddig akarod még húzni? Arra vársz hogy magától visszanőjön a hajad, meg visszahúzódjon a bőröd? Manapság nem áll a mondás, hogy a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögtől. És még ha a hajvesztést nem is tudod megállítani, de pl. formába jöhetsz, és használhatsz öregedésgátló készítményeket. És mielőtt még azt mondanád, nem, nem b*zis.

2017. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
70%

3-mas: Sárm, igen, ha van neki olyan. Tudom, nehéz szembesülni ezzel, de nem mindenkinek van.


Kérdező: Azért ne keseredj el nagyon, mert egyrészt bármikor leakaszthatsz egy kétségbeesett 30-as nőt, aki alig várja már, hogy valaki gyereket csináljon neki, aztán nem számít semmi, másrészt én már annyi de annyi atomronda, atomgáz pasival találkoztam akinek családja van, és volt, akiért még mesterséges megtermékenyítést is bevállaltak, hogy hihetetlen, de te azért nem tartasz még ott kinézetileg.

Szóval fel a fejjel!

2017. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos Kérdező, sok pozitív dolgot nem mondhatok. 30 év után az ember már nem "nő" tovább, inkább öregszik, de ez így van férfinál is, nőnél is. A mai nők döntő többsége sajnos elképesztően felszínes, és ha a külsőddel vagy a pénzeddel nem tudod meghódítani őket (vagy értelmesebb vagy náluk és nem is akarod), akkor borítékolható, hogy egyedül maradsz. Sajnos ilyen szutyok világot élünk, nincs ezen mit szépíteni.
2017. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de a képen lévö férfival szerintem nincs semmi gond. Ha nem vagy megelégedve magaddal, változtass.
2017. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kopaszodásra nem nagyon van ellenszer. Semmi nem fordítja vissza. Max beültethetsz horror összegért, de úgy is elég ritkás lesz.
2017. jún. 17. 20:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Heti 1 alapos kozmetikusi kezelés segíthet 2-3 évet fiatalítani? Nem dohányzom.
2017. jún. 17. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hej, Kérdező, ha ilyen egyszerű lenne a fiatalodás, senki nem kattintana a kamu átbszás hirdetésekre: "Az orvosok teljes szívűkből gyűlölik ezt az embert! Kitalálta, hogy maradj fiatal!" Ismerős, igaz?
2017. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!