Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyivel jobb vagy rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb vagy rosszabb nekem 30-as férfiként, hogy felém nem volt szerelem soha nőtől (1.5,2 éves és sok pár hónapos kapcsolataim voltak), azoktól, akik felé volt szerelem (sok éves kapcsolat), de elmúlt?

Figyelt kérdés
Sokan vigasztalnak, hogy jobban jártam, hogy nem szerettek a nők igazán, csak kicsit és csak szexre kellettem nekik, mint azok, akik 4-5+ évig voltak valakivel, valakikkel, de elmúlt a szerelem és szakítás lett a vége? Az a b, hogy ezt én nem így élem meg, mert én így is megsérültem. Beleszerettem több nőbe, de nem igazán viszonozták ezt. Legutóbbi kapcsolatom is csak 3 hónapos volt, szexre voltam csak jó. Előző kapcsolatomban is mindig mondta a nő, hogy nem úgy szeret, ahogy kellene. De jó velem a szex, figyelmes vagy, kedves, stb. Az két éves kapcsolat volt. Előzőleg is folyton ez volt. Nem tudom mi a gond. Jobb lehet azoknak, akik pl 5 évig voltak valakivel, de elmúlt a szerelem és szeretet lett a helyében, majd már az sem? Ki járt jobban? Ők tudják, hogy jók valamiben, mert sok évig megtartottak egy nőt. Én nem hiszek benne, hogy jó lehetek valamiben, mert volt 3-4 pár hónapos kapcsolatom és 1-2 pár éves.
2016. dec. 22. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hiába teszed fel a kérdést hetente-kéthetente...


Rossz helyen keresgélsz valószínűleg vagy a jellemedben/természetedben/viselkedésedben van a hiba.

2016. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!