Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy szűz férfival? (17-22-es korosztály)

Figyelt kérdés
Egy lánnyal kezdett az ismerkedés egyre jobban elmélyülni, mindketten bejöttünk egymásnak. Azt hittem megtaláltam a tökéletes lányt végre, tényleg minden szempontból tetszett, szerelmes lettem belé. Aztán mivel én őszinte vagyok, bevallottam neki hogy még 21 évesen szűz vagyok. Na itt szakadt el a madzag. Erre a válasza az volt, hogy ő is az, de ő kifejezetten olyat akar aki már tapasztalt, és ennyi volt, kikukázott. Ez akkora probléma? És ha elmennék k*rvázni és már nem lennék szűz akkor az mivel jobb? Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek.

2017. jún. 17. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Nálam is fontos a tapasztalat. Bár én 25 vagyok. Az első barátom 19 évesen volt, +100 nővel volt előttem. Isteni volt a szex vele. Ne rajtam gyakoroljanak!
2017. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Oszinten szolva, nem. Az erett, tapasztalt pasikat szeretem, akik megdugnak rendesen, nem csak maszatolnak.
2017. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 AchromaticSmarties ***** válasza:
92%
Nem tudom eldönteni, hogy az első kettő troll-e vagy nem.
2017. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nálam nem ez fogja meghatározni, hogy összejövök-e valakivel vagy sem, szerintem nem kizáró ok.
2017. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Soha!!!
2017. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

#AchromaticSmarties

Az első mindenképp troll, a második nem feltétlenül.


Amúgy meg kérdező, te csak rossz nőt fogtál ki. Sajnos vannak ilyenek, de a viszonylagos többség nem így reagált volna a szüzességed hallatán.

2017. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Én 22 évesen jöttem össze a mostani barátommal, aki akkor 19 volt és szűz. 4 éve vagyunk együtt, és igen rendesen meg tud dugni, soha nem volt előtte senkivel sem ilyen jó a szex. Elég primitív, aki ilyesmi alapján kukázza a másikat.
2017. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Véleményt kért. Igen/nem kérdés. Csak a se.gnyalás a pozitív? A hátam közepére se kellene szűz férfi.
2017. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy összejönnék, attól még mert valaki szűz nem jelenti azt, hogy béna, meg azt se hogy örökké béna marad ha mégis az. Valahol mindenkinek el kell kezdeni, szerintem hülyeség emiatt elutasítani valakit, attól még mert nem vagy szűz lehetsz tapasztalatlan és szar is az ágyban...Ha valaki mindenképp egy tapasztalt lepedőlovast szeretne, képtelen várni és esélyt se ad, hogy megcáfold az előítéleteit, akkor nem voltál neki igazán fontos és bár gondolom nem vigasztal, de jobban jártál, hogy nem lett vele semmi komolyabb. 20l
2017. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
#1 remélem rajtad is átmennek vagy 100an egy sötét sikátorban akaratod ellenére.
2017. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!