Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves reményvesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves reményvesztett szűz pasik! 6-10-14 évesen gondoltátok volna, hogy felnőttként a kutyának sem fogtok kelleni?

Figyelt kérdés
23 vagyok és durva belegondolni, hogy gyerekként mindig szépnek, okosnak bélyegeztek a rokonok (akkor még önbizalmam is volt). Akkor én sem gondoltam volna, hogy ennyi idős koromra még egy csókig sem tudok eljutni. Akkor éreztem, hogy kezd nagyon nagy baj lenni, amikor kezdtek telni a kamaszkori éveim (elmúltam 14 majd 15, 16) és azt vettem észre, hogy a többi lúzer korombeli is ahogy testileg egyre csajk fejlődött (magasabb, férfiasabb, sportosabb lett) csak úgy egyszerűen magukhoz vonzották a csajokat (tényleg nem csináltak nagy ügyet a csajozásból) én meg a mai napig megmaradtam 170 magasnak, gyerekes külsejűnek és mintha csak úgy fényvillanás szerűen elteltek volna azok a fiatal évek, amely során ki kellene alakulnia az ember felnőtt személyiségének és karakterének. Én meg egyszerűen megragadtam a 14 éves szintemen, mert egy az egyben úgy nézek ki, mint 9 évvel ezelőtt. Borzasztó. Veletek fordult-e elő ilyen forgatókönyv vagy a ti esetetekben nem az éretlenség az oka annak, hogy huszonévesen még nem volt csajotok?

2017. jún. 17. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
A fiatal korban az volt a legjobb, hogy akkor még semmi ilyesmiről nem tudtam. Nem is sejtettem. Teljesen reményteljes, élettel teli, vágyakkal teli, pozitív reményképpel teli emberke voltam, fogalmam sem volt róla, hogy ilyen a világ, hogy nem kell senkinek egy átlagos férfi...
2017. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem.. 6-10-14 évesen nem érdekeltek ezek a dogok. Játszottam a játékaimmal, meg az iskolás haverokkal lógtam.
2017. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

De nem értelek.... a testeden tudsz változtatni, szerinted az osztálytársaid pl hogy lettek egyre férfiasabbak, izmosabbak?

Nyilván tettek érte valamit.

Te miért nem kezdessz el sportolni, foglalkoznia testeddel? Nem kell izomagyra felgyúrni magad, mint Arnold... nem végletekbe kell gondolkodni..

Talán azt mondod, "engem szeressen így a nő! Én nem fogok változni azért, mert a világ ezt követeli tőlem, ez a trendi!"

De akkor meg miért nem fogadod el, hogy az a férfi lesz izgatóbb egy nőnek, aki nem úgy néz ki, mint egy kiskamasz 14 éves srác?

Nem kötekedésből és bunkózásból kérdezem, csak tényleg kiváncsi vagyok!

2017. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És talán az a legdurvább, hogy az elmúlt időszakban is találkoztam azokkal az emberekkel/rokonokkal/ismerősökkel, akik annak idején, gyerekkoromban nekem bókoltak/dicsértek (akár esküvőn vagy más rendezvényen), hogy milyen szép/helyes/intelligens kisfiú vagyok. Akkor érezni lehetett is az őszinteségüket és hogy komolyan gondolják. Ha pedig manapság mondom el nekik, mi a helyzet velem, akkor pedig csak szimpla polkorrekt, de egyben közömbös stílusban intéznek felém néhány közhelyszerű lózungot. De ilyenkor érezni is lehet a megvetést az emberek szemében pedig én a felnőtt életemet ugyanúgy céltudatossággal alakítottam, mint ahogy azt gyermekként tettem. Szomorú, hogy a serdülőkor/genetika ennyire tönkre tud tenni emberi sorsokat.
2017. jún. 17. 14:10
 5/20 A kérdező kommentje:

"De nem értelek.... a testeden tudsz változtatni, szerinted az osztálytársaid pl hogy lettek egyre férfiasabbak, izmosabbak?

Nyilván tettek érte valamit."


Mégis mi más csináltak másképp, hogy 14 évesen az első gimis tornaórán a sor közepén álltam, az első osztálytalálkozón meg néhány csajt és a volt fiú osztálytársaim néhány feleségét leszámítva mindenki magasabb volt nálam a találkozón? Ők 4 év alatt megnőttem 183/185/192 magasra én meg maradtam 170. Ja, és világéletemben sportoltam (úszás, futás, kerékpározás).

2017. jún. 17. 14:15
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Én 6-10-14 évesen még legóztam, nem is gondolkodtam efféle dolgokon, és mégis normális ember lett belőlem.
2017. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
#5 kifogásgyártásból jeles! Nem azért nincs bnőd mert 170 cm vagy.. van egy munkatársam, 160cm, vagy még annyi se.. mégis van felesége és gyereke is...
2017. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
170 cm az nem gáz, még könnyebben fel is tudsz szedni izmot. Ha mondjuk 150 cm lennél, akkor talán megérteném az aggályaidat.
2017. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
163 cm-es nő vagyok. Sokkal jobban tetszik egy 170 cm-es fiú, nem kell lábujjhegyre állnom és öleléshez vagy egy csókhoz. Szóval ha nem a magasabb lányokat keresed akkor ez nem lehet probléma.
2017. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az említett időkben nem gondolkoznak még ilyenről az emberek szerintem, én is kb 14-15 év körül éreztem, hogy nem megy a csajozás, túl félénk voltam, később pedig mintha ez a félénkség a homlokomra lett volna írva, mert akárkinél próbálkoztam, nem tanúsított semmit felém, így rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok vonzó külsőre, emberileg meg senki nem volt kíváncsi megismerni.
2017. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!