Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretnek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a nők válaszolni a társkereső oldalakon írt üzenetekre?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim küllemet illetően, így a profilok alapján sok lánynak próbálok meg valami egyedit írni, ami illik rá. Sok időm megy el erre és nagyon-nagyon ritkán ír vissza 1-1, aki pár leválváltás után el is tűnik.
2017. jún. 17. 19:55
 1/10 anonim válasza:

Pl.: Tinderre minden ismerősösm aki használja csak akkor megy fel ha unatkozik és kb 200 matchből alig írtak 10-20nak :D

Lehet a külsőddel van probléma.

2017. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor társkeresőztem sok levelet, kaptam és nyilván, mint mindenki én is szűrtem az üzeneteket és csak arra válaszoltam, ami megfogott és a férfi is tetszett aki írta.
2017. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmi akadálya
2017. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez,miért szexualitás?
2017. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Tegyél fel az autódról képet, hogy előtte pózolsz.. Nekem azelőtt nem jött össze semmi, felhasználtam az autómat ( sima régi Opel) és lett kapás, de nem volt velük undorom találkozni...
2017. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl sok üzenetet kapnak, így kiválasztanak párat.
2017. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen csak annak írnak aki tetszik neki. Kb mintha élőben leszólítanád őket... azzal fognak ott helyben beszélgetni, vagy beülni valahova, aki tetszik nekik.. a többieknél jön a "sietek", "van barátom", "nem ismerkedem utcán" stb, szövegek.
2017. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kapnak napi 500 levelet, naná hogy nem fogják mindet elolvasni. Egyre-kettőre válaszolnak hogy talonba tegyék, aztán ha találnak az illetőnél jobbat, akkor az előzőt sztornózzák is.

Ennyire éri meg a társkereső oldalakkal szenvedni.

2017. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, melyik oldalt használod. Pl. van, ahol az is fizetős, hogy levelet válts valakivel, és nem mindenki akar fizetni. Aztán voltam fent olyan oldalon, ami valamiért maga szűrte az üzeneteket, és nem mindet kaptam meg azonnal, így volt, amit csak jóval később láttam, mikor a másik fél már besértődött, mert azt hitte, hogy én voltam szemét. Aztán vannak a kamuprofilok. Meg vannak, akik valóban sok üzenetet kapnak és nyilván nem válaszolnak mindenkinek (én mondjuk soha nem kaptam sok üzenetet, de mindegy).
2017. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ne írj sokaknak, sose tudhatod, hogy nem ismerik-e egymást a megcélzott hölgyek, és lehet, hogy ha látják, hogy egyiknek és másiknak is írtál, akkor nem vesznek komolyan. Azt nem nagyon hiszem el, hogy mind egyformán tetszik.
2017. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!