Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel, aki parókát visel?

Figyelt kérdés

Nem divatparókát, hanem hajhullás miattit. Lehet, hogy kinőhet még a hajam, de nem valószínű. Mennyire visszataszító ez? Sajnos, én nagyon annak tartom, ezért mindenkit elűzök aki közeledne. Nagy szégyenként élem meg.

Ne kíméljetek, jobb az őszinteség.



2017. jún. 18. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi az oka a hajhullásodnak? Voltál orvosnál, kivizsgáltattad magad?
2017. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem.
2017. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, konkrétan a betegséget most nem írom le, ne vigye el másfelé a beszélgetést.

Másodiknak: köszi az őszinteséget.

ja, ha lehet, kedves férfiak, életkort írjatok!

2017. jún. 18. 13:10
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavarna. Nem ez alapján döntöm el, hogy összejövök-e valakivel. 22F
2017. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A munkahelyen volt egy nő, full leszbikusnak nézett ki, mert tüsi hidrogénszőke haja volt, tetovált volt, a stílusa alpári. Kerülték is a pasik. Aztán egyszer beállított egy hosszú fekete parókával a fején. Jól állt neki, arcra amúgy sem volt egy csúnya nő. Kellett egy hét, mire mindenki felocsúdott a sokkból, de aztán a pasik sorra elkezdtek flörtölgetni vele, párnak meg is lett a csaj.

Azóta röhögök és elkönyvelem idiótának azokat a pasikat, akik azt mondják, hogy nekik nem kell olyan nő, aki "mű".

Moral of the story, hogy igen, összejönnének, csak a te önbizalmad hiánya szab ennek gátat.

2017. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:

Ez mar volt kerdes. Sajnos sok nem valasz, volt s ment a kardoskodas rendesen. En akkoris most is azt irom, ha Amugy jo no vagy, akkor nem erdekelne de tenyleg.. sot, iszonyuan tetszene, hogy mas es mas karakternek tudnal "beoltozni" minden nap.

Ami viszont mar kevesbbe jo, hogy akit ismerek s parokas, annak pl a szemoldoke is oda lett, s az mar csunya, ahogy oda tetovaltatta.

32f

2017. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem van szemöldököm, szempillám is. Jó nő nem vagyok, tettem róla, elhíztam éppen azért, hogy kizárjak minden közeledést. Sajnos, még így is közelednek páran, ez meg még rosszabb, mert arra gondolok, ezeknek még dagadtan is kellenék. Jó, a kövérség ellen lehet tenni, a kopaszságoz szégyenként élem meg.

Utánakeresek a parókás kérdésnek, köszi!

2017. jún. 18. 13:44
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Film

Egy lany kilenc parokaban

Szerintem nezd meg mert neked valo !

2017. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nagyon kellemetlen nőként kopasznak lenni. De ha közelednek feléd, miért utasítod vissza? Lehet, hogy lenne olyan köztük, aki elfogad parókaval es máris visszatérne az önbizalmad. Mindenkit kritizálnák valamiért, senki sem tökéletes.
2017. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a parókával semmi bajom nem lenne, a túlsúllyal viszont annál inkább.
2017. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!