Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti egy nőn a mű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti egy nőn a mű dolgok közül mit tartotok a legirritálóbbnak, legkiábrándítóbbnak?

Figyelt kérdés

Mi az, ami a legkiábrándítóbb? Műmell, szilikonszáj, plasztikázott popsi, póthaj, műköröm, műszempilla, orrműtét, stb...? Ezek közül melyiket választanátok? Van esetleg olyan, ami ismerkedésnél még netán kizáró ok is?


Én leírom: nekem a póthaj. Végigsimítom egy nő szép hosszú haját, és maga a tudat, hogy egy bizonyos ponton túl már egy bolti vackot simogatok, nem a sajátját, az borzasztó kiábrándító. Ha ízlésesen vannak feltöltve az ajkai, amivel némi plusz szexuális töltetet nyer, akkor ez nálam belefér, de a virsliszáj már visszataszító. A többinek én nagy jelentőséget nem tulajdonítok.



2017. jún. 19. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Műszempilla, túl sok smink az arcon, műköröm.


A többi nem érdekel.

2017. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én lányként fél km-ről kiszúrom a póthajat, annyira ronda egyszerűen, hogy bele van ragasztva-kötözve a fejébe valami, ami nem az övé...ugyanez a méteres műszempillákkal
2017. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Műköröm.
2017. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első hét dolog amit leírtál az nálam egész szépen körbeírja a dolgokat. Meg persze az agyon sminkelt és rúzsozott arcok, mintha valami estélyre mennének, vagy szimplán a cirkuszba bohócnak.


Engem ezek elidegenítenek..egyszerűen nem tűnik az illető tőle "igazinak".

2017. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Minden, ami mű, az kizáró ok. Az más, ha egészségügyi műtét van, volt. Azért, van még pár elfogadható számomra. Durván elálló fülek, nagyon durván csúnya orr, stb. A cici, popsi, száj feltöltések már nem.
2017. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Minden, ami mű. Na jó, egy visszafogott, szolid műköröm még oké, de több ne. Legyen természetes egy nő, az a legvonzóbb! A mosolya ékesítse, ne ezek a kiegészítők! 😉
2017. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően nem zavarnak a mű dolgok, ha az ízléses.

Nálam a fültágító az ami teljesen kicsapja a biztosítékot, szerintem undorító. Piercinget sem szeretem, de tetszett már kék hajú, piercinges lány mert jól állt neki. Fültágítós lány még nem tetszett soha.


Szóval felőlem aztán lehet rajta műszempilla, póthaj, műköröm, stb... ha az kellőképpen visszafogott és jól áll neki. Egyik nap olyan lányt láttam akinek 4-5 cm hosszú műszempillája volt ami még ráadásul szélesebb is volt mint amekkora kellett volna neki. Hát majdnem elfogott a röhögés. :D

2017. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Minden, amit felsoroltál, PLUSZ a smink. Nekem nem fér bele.
2017. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

virsliszáj, és a tűélesre tetovált szemöldök.

Szilikonos dolgok is kiábrándítóak tudnak lenni, ha szép testrészeket tesznek "bótivá" (99% ilyen).

2017. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem kiábrándító:

- póthaj (hasonló okokból)


Ami mértéktől függő kategória, az összes többi. Ha vki A.ról B-re műtteti a mellét, testalkathoz illően, az nem zavar. De amikor már lassan amorf nézetet kelt (csontlapos hashoz, már-már anorexiásan vékony derékhoz F/G méretű lufimellek) vagy úgy néz ki, mint 2 dinnye, akkor igen.

Műszempilla: a natúr verzióval nincs bajom. Ha hernyónak vagy smink nélkül baromira természetellenesen hosszúnak, vastagnak tűnik, az gáz.

Szájfeltöltés: Kacsa/virsliszáj zavar.

Műköröm: a nem ilyen bazi hosszú, visszafogott nem zavar. A bazi hosszú, hegyes és/vagy nagyon csicsás igen.

Plasztikpopsi: Ezt nem is értem mondjuk, mert ezt pont lehet formálni fitneszezéssel... de itt is a mérték a fontos.


Ami nem zavar:

- orrműtét (hacsak nem vmi nagyon extrém betegre műtteti, pl. hasonlítson csőrre meg ilyen agybetegségek)

2017. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!