Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti egy nőn a mű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti egy nőn a mű dolgok közül mit tartotok a legirritálóbbnak, legkiábrándítóbbnak?

Figyelt kérdés

Mi az, ami a legkiábrándítóbb? Műmell, szilikonszáj, plasztikázott popsi, póthaj, műköröm, műszempilla, orrműtét, stb...? Ezek közül melyiket választanátok? Van esetleg olyan, ami ismerkedésnél még netán kizáró ok is?


Én leírom: nekem a póthaj. Végigsimítom egy nő szép hosszú haját, és maga a tudat, hogy egy bizonyos ponton túl már egy bolti vackot simogatok, nem a sajátját, az borzasztó kiábrándító. Ha ízlésesen vannak feltöltve az ajkai, amivel némi plusz szexuális töltetet nyer, akkor ez nálam belefér, de a virsliszáj már visszataszító. A többinek én nagy jelentőséget nem tulajdonítok.



2017. jún. 19. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Pofa piercingek, fültágító ,tetoválások. Egyik sem nőies.

Félbevágott dinnye szilikoncsecsek amiknek semmi mozgása nincs oda vannak ragasztva,azt várod mikor durran ki.Szilikonsegg. Karvaly körmök, feltöltött 'szopós'száj.


Póthaj ,műszempilla ,smink az oké.

2017. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Műhaj. Azokat a kis gümecseket undorító fogdosni. meg igazából minden, amit a testébe tesz, vagy átszab magán. Nálam ez a gyengeség jele, vagy az elfogadás szempontjából, vagy akarat szempontból (ha a popsi átszabatását nézzük, amit kemény edzéssel is megtehetne). Nyilván vak vagyok és lehet, nem tűnik fel minden csalás rajta, de azért a hegeket látom, meg más egy átszabott zsír/szilikonsegg egy csinos, izmosnál.


A műköröm ha kicsi és tud vele írni meg pötyögni rendesen szerintem szexi is, ahogy az ilyen tartós műszempilla is (nem tudom mi a neve, nem ragasztják úgy egy az egyben és szedik le este, hanem csipesszel rakják oda). Esetleg fogfehérítés, vagy ha tényleg rosszabb volt természetesen, ilyen vonalazott szemöldök (nem az a csík, hanem ami olyan, mintha az eredeti dúsabb lenne) még belefér.

2017. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!