Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen számotokra egy szürke/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra egy szürke/semmilyen külsejű csaj? Mutassatok kepet róla!

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 16:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ja.

Ő nálam olyan 6-6,5.

Olyan dugható, jobban kinéző csaj. Átlagis srácnak, mint én, barátnőnek is +


Akkor azért van közös alap közöttünk.

2017. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10es!


Szerintem Ő meg csinos csajszi. :)

2017. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Számomra olyan, akivel - szigorúan külső alapján, aztán lehet elképesztő szexi hangja vagy érzéki kisugárzása van - nem nagyon tudnék elképzelni egy meghittem romantikus pillanatot, mert annyira úgymond jellegtelen, de ugyanakkor nem is annyira ronda, hogy rosszul legyek tőle és azért az ágyamból nem rugdosnám ki. Az a tipikus csaj, aki nem igénytelen és visszataszító, de semmilyen vagy minimális szexuális kisugárzása van. Hangsúlyozom, csakis külső alapján!

Most próbálok keresni ilyen csajok (igazából a fb lenne a mérvadó, de természetesen nem linkelhetek), de lehet, hogy ezek is egy kicsit átlag felettiek, de nagyjából őket lehet klasszikus közönséges szürke csajnak nevezni:

[link]

[link]

[link]

[link] (a smink ne tévesszem meg senkit, de ő talán inkább mégis vonzóbb kategória)

2017. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13:

10-ből 6-osak, akiket mutattál.


Teljesen korrektek, szerintem is csinosak. 10-ből 9 férfi megdugná őket és 10-ből 6-7 barátnőnek is elofgadná őket, de azért nyilván nem mindenki.


12:

Csak nem ugyanaz hogy valaki kinézetre csinos csajszi (amilyen egy 10-ből 6, esetleg 7), vagy kinézetre életed szerelme.

2017. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 AchromaticSmarties ***** válasza:
# 13: Az első, akit linkeltél, szerintem baromi szexi.
2017. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a "szurke" kulseju csaj az akinek nincs semmi a tekinteteben.

Ha egy lany nem is top 10 es ha teljesen egyszeruen is van feloltozve, de huncut a tekintette vagy magabiztos az mar semmikep nemlehet "szurke".

2017. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13-as, szerintem a 2. link az nekem 10/10-es . Szóval ez az egész pontrendszer és szürkeség egy rettentő szubjektív dolog!
2017. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-17


Pedig elvileg a férfiak lennének azok a lények, akik a nőkkel ellentétben sokkal objektívebbek és kevésbé érzelmek és impulzusok alapján döntenek.

Ez egyszerűen hihetetlen.

2017. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as ,más esetben talán objektívek ,tudomisén kocsiban nem a kis pirost veszik a férfiak :D De nőben azért hatalmas a szórás ,aki egyiknek tetszik a másik azt mondja rá ,hogy fúj.
2017. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13-as, akiket linkeltél messze átlagon felüliek! Jó tudni, hogy a kedves mai férfi társadalom ilyen magasra tette a lécet külső elvárások terén :D Ezek alapján én személy szerint inkább elásom magam
2017. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!