Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A plázacica kinézetű csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plázacica kinézetű csajok, amikor néznek egy romantikus filmet, ahol ált. A szürke kisegér csaj jön össze a végén a főhőssel (vagy veszi feleségül), nem a hozzájuk hasonlóval, nem szoktak elgondolkodni?

Figyelt kérdés
Vagy tudják hogy ez csak a filmekben van így?:D
2015. jan. 12. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

fel se fogják...vagy ez csak mese számukra :D

vagy a fb miatt nem is láttak belőle semmit :D

2015. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Pont hogy senkinek nem szabadna gagyi Disney rajzfilmeket, romantikus filmeket, de általában semmilyen médiát fogyasztania, amiben randevúzásról vagy párkapcsolatokról van szó.


Annyira kamu és nem valóságos az egész. Sokmillió ember akár csak Magyarországon is úgy él, hogy azt hiszi hogy a valóság kb. olyan mint amit a filmekben lát, miközben nagyon nem. Mióta abbahagytam gyakorlatilag teljesen a sorozatok, filmek nézését és elkezdtem élni, azóta kezdem látni hogy teljesen mást hittem korábban a valóságnak, mint ami a valóság. Nagyon félrevezetik az embert.

2015. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom nem hatja meg őket, mivel a valóságban a jóképű, gazdag, izmos pasik szinte sose választják a szürke kisegér csajt.
2015. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A valóság nem forgatókönyv alapján zajlik és az emberek nem a külső alapján szeretnek egymásba. Akik igen, ott előbb-utóbb valami brutálisan fog hiányozni. Lehet, csak évek múlva, de fog.
2015. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy elgondolkoznak-e, viszont az ilyen filmek max a "szürke kisegér" csajoknakés pasiknak adhatnak önbizalmat, bár ez nem túl reális. Az életben bizony nagyon is számít a külső, főleg fiatal korban. A "szürke kisegerek" általában sosem jönnek össze "top 1"-es pasikkal és csajokkal, nekik az nagy szégyen lenne. Túlnyomó részben csak az számít, hogy mennyire vagy népszerű, mennyi barátod van, mekkora a befolyásod, mennyi pénzed van és mennyire nézel ki jól. Senki sem akar olyan emberrel együtt lenni, aki ezeknek az ellentéte. A romantikus vígjátékokban meg a mesékben lehet, hogy a szerencsétlenek győznek a végén, az életben ők maradnak alul. Mondhat bárki bármit, ez az igazság...Bár tudjuk, hogy a gyakori kérdéseken senkinek sem a külső és hasonló dolgok számítanak :)
2015. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a "bárki bármit mond, ez az igazság" és "aki mást mond az álszent, vagy hazudik" féle önigazolásokat.


Nem, nem minden esetben ez az igazság, aztán lehet pattogni. :)

2015. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Nem tom csak nekem furcsa ez a kérdés?

Mondjatok már olyan filmeket, ahol a főszereplő csaj szürke kisegér. Mert nekem nem rémlik hogy ez jellemző lenne a hollywoodi filmekben.

2015. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, igaz, nem minden esetben ez a végeredmény, de 10-ből 9 esetben igen. Azt ne mondd, hogy azt tapasztaltad többször, hogy a fordítottja történt. :)
2015. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!