Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legdurvább, legmagas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, legmagasabb elvárás, amit egy fiú várt el egy lánytól?

Figyelt kérdés

Nekem az, ami nagyon fájt, hogy a volt barátomnak az volt a kikötése (ami csak később derült ki), hogy a lánynak legyen diplomája/járjon éppen egyetemre. Mindegy milyen, csak diploma legyen.


Ami nem fájt, mert csak chatelgetés volt (jó rövid), egy srác leírta az elvárásait a nőkkel szemben, olyanokat, hogy pontosan milyen sminktermékeket használhat, hogy hordhatja a táskáját, hány lájk lehet a képein (???), kimehet-e este az utcára. Na, és akkor még a nőknek vannak hatalmas elvárásai :D


Nektek mik a tapasztalataitok?


2017. jún. 21. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-Hogy sminkeljem magam erősebben (sminkelek, teszem hozzá)

-Hogy ne érjen össze a combom (megmondtam neki, hogy ha kerek segget akar, ez márpedig így fog maradni, mert keskeny a csípőm és nem fenékkel guggolok, hanem lábbal is)


Másik srác:

-Elvárta, hogy lenyeljem. Akkor is, ha öklendezek, akkor is, ha utána meg nem akar megcsókolni. El sem jutottunk odáig ezek után... :D


Harmadik srác: ez egy hisztis pícsa volt.

-Szedjek fogamzásgátlót (mondtam neki, hogy akkor ő meg ennyi erővel köttesse el magát, én nem fogom magam hormonokkal tömni miatta, nekem jó gumival is)

-Kerüljem el a fiúbarátaimat (a két legjobb barátom fiú... Először nem vettem komolyan ezt, aztán mikor egyre többet kért számon, meg osont utánam, meg ráírt a haverjaimra, hogy takarodsz van, akkor úgy döntöttem, hogy nekem egy ilyen suttyó senki nem ér ennyit)


Lehet, hogy túl "nemtörődöm" ember vagyok, de egyszerűen nem fogok olyat fogadni az életembe, aki csak tönkrecseszi. Nekem ennyit nem ér egy kapcsolat, sajnálom.

2017. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)


Elég durva dolgokat írtál :O Megértem, hogy vége lett a kapcsolatnak!

2017. jún. 21. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magassarkuba járjak álandóan,hadjam ott a munkahelyemet mert sok pasi vesz körűl és ne foglalkozzak kutyákkal mert nem nőnek való melo.

Festessem a fekete hajam szőkére mert neki a szőke jön be,meg legyen legalább válig érő (derekamig ér).

A kutyáimat ajandékozzam el időbe mielött öszeköltöznénk (Csivava,Jugoszlav Farkasölő).

Jo lenne ha a lányomat nem 9kor hanem mar 7kor lefektetnem aludni mert ő majd 10kor aludni akar (lányom'2,5éves).

Vehetnék egy másik márkájú kocsit,pl BMW vagy Wolsvagen (Kiám van)

Hírtelen ennyi jut eszembe.

Evvel a pasival 1,5honapig jartam.

😂

Már szorakoztatott a kötekedése.

n25

2017. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
37%
Tulajdonképpen most az a cél, hogy köpködjünk a másik nemre, vagy csak szimplán csalódott vagy, és pillanatnyilag kívánsz köpködni? A legtöbbeknek éppen hogy minimális elvárásai vannak, szóval nem javaslom, hogy ebbe a témába ilyen módon lovald bele magad, nem tesz feltétlenül jót.
2017. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

erekció


(csak poén volt)

2017. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjon neki is sört.
2017. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!