Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, egyetértetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, egyetértetek az alábbi gondolatsorral? Valóban az igazi férfi egyik fő ismérve az, amit ebben leírnak?

Figyelt kérdés
"Az igazi férfi játszik. Nem rohan ajtóstul a házba,lassan közelít és puhán. Vadászik. Csak úgy mellesleg megérint. Mögénk lép, nyakunkba csókol,a tenyere a tenyerünkben szikrát csihol. Az igazi férfi nem siet. Tudja, hogy idő kell a vágyhoz, megvárja szépen, míg megszűnik körülöttünk a világ, és már csak őt látjuk, már csak azt akarjuk. Nem elveszi, odaadjuk. Nem eltűrjük, hanem befogadjuk. Az igazi ölelés visszafogott, úgy kúszik végig a testen, mint a napfény, lassan és puhán, időt hagyva a vágynak, hogy növekedjék. Nem kell hozzá más, csak egy férfi, aki szeretni tud, s egy nő, aki hagyja, hogy szeressék!"

2017. jún. 2. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jaj, de még mennyire, csak az a baj, hogy ilyen nincs:(
2017. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem értek egyet.

Ha lehet, én mindig tartózkodnék az ilyen "igazi férfi-igazi nő" kijelentésektől.

Valakinek vannak bizonyos elképzelései arról, akivel szívesen létesítene párkapcsolatot, ennyit jelent ez az idézet. De ezzel az "igazi férfi" dumával csak egy olcsó kliséhalmaz lesz az egész. Én pl. teljesen más szempontok alapján választottam párt, teljesen másképp állok a kérdéshez, a párkapcsolatokhoz.

2017. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
3-as, hogy lehet szempontok alapján párt választani? Előre meg van írva a lista és ha a 70%-a pipálható akkor jöhet az első randi, vagy hogy?
2017. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem sem a játszmázó férfiakat, sem a feleslegesen túl nyálas-romantikus irományokat.
2017. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4: ugy lehet, hogy hasznalod az agyad. Misztikus, mi?
2017. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Az idézet első mondata itt abszolút nem a játszmázásra utal, ez a folytatásból egyértelműen ki is derül. Azzal meg semmi probléma, ha esetleg neked az ajtót azonnal berúgó pasik jönnek be, sok hozzád hasonló van.
2017. jún. 2. 10:39
 8/17 anonim ***** válasza:
# 4: Nem, de nem találtam éppen jobb kifejezést. Sajnálom, ha félreérthető voltam.
2017. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

"Azzal meg semmi probléma, ha esetleg neked az ajtót azonnal berúgó pasik jönnek be, sok hozzád hasonló van."


Tyűh, csak én érzek ebben a mondatban alig tetten érhető ítélkezést?

Remélem, inkább te is csak félreérthetően fejezted ki magad, mint én a "szempontok" szó használatával.

2017. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9.: a férfi egy nagy macsó, aki azt hiszi, hogy tudja, mitől döglik a légy :D
2017. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!