Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Elvált vagy olyan még gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Elvált vagy olyan még gyermektelen férfiakhoz szól a kérdés, akiknek nem akadály, hogy 20-as éveim elején van kisgyermekem-) ti elítéltek vagy ismerkednétek velem egy jó kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azokhoz szól a kérdés, akiknek nem akadály, azok hogy ítélhetnének el?
2017. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már benne részem, sajnos.
2017. jún. 22. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok jót ne várj. Már ki lett itt beszélve többször is hogy az ilyen nőket max szexre akarják a férfiak.

Aki elfogadná az majdnem mind elvált és gyerekkel rendelkező férfi.

Nekem nem jelentene gondot, mivel nekem is van gyerek, csak én harminc felett vagyok, és szintén 30 körül tudnék párt elképzelni, akár gyerekkel.

2017. jún. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"az ilyen nőket max szexre akarják a férfiak."

#1 vagyok. Többségben lehet, hogy igazad van, de tudnék rengeteg ellenpéldát.

Volt több kapcsolatom, mikor megvolt már a nagyobbik gyerek (10 évig voltam az apjával, 24 voltam, mikor szétmentünk, a gyerek 3.)

A jelenlegi páromnak nem volt gyereke, mikor összejöttünk (én 2 hét híjján 27 voltam, ő 23). Azóta együtt élünk, van egy közös gyerek is.

2017. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a fúrcsa a kérdésekben,hogy gyermektelen pasit keresel,mert valamiért zavarna ha lenne neki.Te viszont elvárod ,hogy ő elfogadja a te gyermeked?
2017. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Félreértetted...

Elvált (ez magába foglalja simán, hogy gyereke is lehet), vagy olyan, akinek nincs, de nem zavarja, hogy a nőnek van.

2017. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!