Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nincs barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nincs barátnőm mert nem tudok magammal megbékélni?

Figyelt kérdés
Mindig kedves,udvarias srác voltam,érettségi után viszont kissé olyan társaságba kerültem ahol nagyon csorda szellem volt,mert kevesen voltunk.Volt egy lány akit bántottak lelkileg.A legrosszabb az volt hogy a lány amiket mondott én szétkürtöltem mindig.Valamiért abban a közegben megváltoztam negatív irányba.Ma már úgy érzem inkább mellette kellett volna állnom és nem ellene kellett volna lennem.Szégyenlem amit tettem hogy részt vettem benne hogy kiröhögtem hogy bántják.Nagyon rossz embernek érzem magam azóta és egyszerűen nem tudok megbékélni magammal,szeretnék barátnőt,de úgy érzem egy ilyen alak kinek fog kelleni.
2017. jún. 23. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A nőknek az ilyen taplók kellenek. Meglepődnék ha a bántott lány nem lett volna beléd - mint rosszfiúba - fülig szerelmes.
2017. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem keresed meg azt a lányt és kérsz tőle őszintén bocsánatot ? Ezt neki kéne elmondanod. Biztos jobban éreznéd magad utána.

30/f

2017. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudok megbékélni magammal, elfogadni magam, többek között ezért is nagyon kedvelnek az ismerőseim. Egészen addig semmi gond nincs, amíg nem kell látnom magam, de onnantól szorongás fog el. Nem érzem magam egyenrangúnak másokkal. Tudom, hibás gondolatmenet, nem is túl jó, de nem tudom ki lehet-e ezt radírozni magamból, edzéssel, formásodással. (Kivéve arc, ott van pár dolog ami maradni fog és tudom, hogy örökké zavarni fog. Nem is zavarna, ha tudnám, hogy mások számára nem taszító. De sajnos van egy olyan érzésem, hogy az).
2017. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a lány nincsen magával rendben-és ebben te is nagy szerepet játszottál. Kérj tőle személyesen bocsánatot. Engem is szekáltak gimnáziumban, emiatt folyamatosam ettem, semmi önbizalmam nem maradt köszönhetően azoknak a srácoknak. Máig nem merek férfiakkal beszélgetni amiatt, mert félek tőlük.

A szekálók az egyik legocsmányabb nép. Remélem is, hogy baromira szégyelled magad.

22/L

2017. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Hat, itt eleg sok mindenre szoktak fogni, hogy nem sikeresek a csajoknal, de ez azert kicsit sok. :)

Amugy amit a kettes irt, azt mindenkepp fogadd meg. S kicsit gondolkozz el, mi lehet az igazi oka. Pl. Csak varod, hogy a nagy o megjelenjen a semmibol, vagy nem mered leszolitani oket stb.

2017. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy várom a nagy őt,de én tényleg úgy érzem erre rájátszik hogy görénynek érzem magam amit tettem,és nekem mindig azt mondták hogy ha nem szereted magad ne várd hogy más is szeresen.
2017. jún. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!