Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hiányosan mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányosan mihez kezdjek magammal? Így lehet valakim?

Figyelt kérdés
Régen csúfoltak az iskolában, de nem a külsőm miatt. Barátnőim sem voltak soha a suliban. Még párkapcsolatom sem volt, csak randijaim. Ezekből azt következtetem le hogy régen tényleg igazuk volt a csúfolódóknak, és egyáltalán nem vagyok szerethető. Még Facebookon se sokan likeolnak.
2017. máj. 18. 07:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok.
2017. máj. 18. 07:46
 2/11 anonim ***** válasza:

mérlegelj...

szerinted milyen jó és rossz tulajdonságaid vannak?

akkor lesz igazuk a csúfolódóknak ha hagyod!

azt leírod, hogy mivel csúfoltak ha nem a külsőd miatt?

ha nem publikus, akkor privátban, érdekelne


24F

2017. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem csak rossz tulajdonságaim vannak: csendes, félénk, visszahúzódó, nem nagymenő vagyok.
2017. máj. 18. 08:02
 4/11 anonim ***** válasza:

na itt a gond, hogy szerinted "csak rossz tulajdonságaid vannak"!


kezdjük ott mivel telik egy napod?

2017. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem rossz tulajdonságok, hogyha introvertált vagy. Akkor az egyedül töltendő hobbikból szerzel energiát, ami teljesen jó dolog. Nem kell magadra erőltetni az extrovertált világot! Csak nekik normális, hogy legyél mindenkivel cseverésző eljárkálós ember.


Szóval értékeld át magadban, hogy ki vagy, és a személyiségtípusod előnyeire koncentrálj, ne pedig a sértésekre!


Ha jól nézel ki, és randin is tudsz egy viszonylag jó benyomást kelteni, akkor lehet valakid könnyedén. Komoly társat viszont mindenkinek nehéz találni.


Kommunikációban érdemes fejlődni.

Hogy magadban rendet tehess, ahhoz az asszertív kommunikáció a legjobb. (Nameg egy MBTI teszt pl, kielemezni a személyiségtípusodat. 16personalities oldal a legjobb nekem)

Másokkal valóhoz bedig az első benyomás c könyv ír le sok dolgot, enkóron fent van. Windjview szükséges hozzá.

Testbeszédet is hasznos megtanulni.

2017. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ezekből azt következtetem le hogy régen tényleg igazuk volt a csúfolódóknak, és egyáltalán nem vagyok szerethető." Nem, nem volt igazuk, a gyerekek, a tinik éretlenek, csúfolódnak, de NEM vagy már gyerek, lépj tovább.


"Még Facebookon se sokan likeolnak." ÉÉÉÉÉÉÉS?? Akkor mi van?

2017. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na majd kapod itt 100-ával a leveleket :D
2017. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Egy lánynak nem áll rosszul az önbizalomhiány, sajnos manapság menő "tökös" nőnek lenni, szókimondónak, aki káromkodik, agresszív, stb.

Sok nő ilyenekkel szeretne azonosulni, mert úgy érzi, így szabadabban tudnak létezni.

Igen ám, csak ez párkapcsolatilag nem túl szerencsés.

Nem igazán ismertem eddig olyan férfit, akinek a zajosabb nők bejöttek volna.

Légy olyan, amilyen vagy, érezd jól magad, ne próbálj magadra erőltetni más stílust.

Nekem amúgy eddig is kis önbizalmú barátnőim voltak, és nagyon szerethetőek voltak. Ellenben a nővérem egy nagyszájú, arrogáns, agresszív, keménykedő valaki, és nem nagyon maradnak meg mellette a fiúk.

2017. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olvass sokat, akár önsegítő könyveket. Most itt fel nem fogok sorolni, mert annyi, de annyi van.

Tudom sokan utálják, de nekem Dr. Csernus is nagyon sokat segített.

A másik, hogy tudatosan keresd azokat a helyzeteket, amikben kilépsz a komfortzónádból. Szép lassan, nagyon sokat fejlődhetsz vele.


Lájkok? Tudod a tömeg utálja az egyéniségeket.


Átéltük régen sokszor azt a hibát,

Nem tudtuk mi vagyunk őrült, vagy a világ.

Azóta látjuk a számok nem számítanak,

Igazság akkor is van, ha egymagad vagy.


https://www.youtube.com/watch?v=Ugfoc68RpBg

2017. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3: Ezekkel csak a kocsogoknek van bajuk.

Én pl. szeretem a csendes lányokat. Azt a fajta csendeset, aki kettesben jól el tud beszélgetni a másikkal és meg tud nyílni. Te ilyen vagy? Én pl. ezt szeretem.

Félénk vagy? Őszintén, ez nem a legjobb tulajdonság, de nem csúfolnék ki érte senkit. Mondjuk ebben annyi a "szerencse",hogy lány vagy. Egy férfi konkrétan férfiatlan lenne ettől, lehet szóvá is tenném neki, de egy nő ettől nem lesz kevésbé nő.

Visszahúzódó? = csendes. Ezt már leírtam.


Írnál még pozitiv és negatív tulajdonságokat magadról? Amiket te egyértelműen észre veszel magadon és amit mások! A "mások" alatt a hozzád közel állókat értem, nem a bunkókat!

Tényleg szeretnék segíteni.

2017. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!