Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző ez sok olyan férfira aki interneten ismerkedik? A csúnyább csajok emiatt ne ismerkedjenek ott inkább?

Figyelt kérdés

Általában olyan férfiak ismerkednek interneten akik élőben nem tudnak vagy nem mernek. Mivel jóval több a férfi az ilyen oldalakon ezért egy átlagos nő csomó levelet kap. Mivel a kövérebb csúnyább nők kevesebb levelet kapnak így esetleg náluk lehet esélyük az átlagos férfiaknak. Így egy átlagos férfi a nő hiány valamint a sikertelenségek miatt nagyon leadja igényeit és inkább vállalja hogy egy ilyen csúnyább nővel összejön, de ő is örülne persze egy csinos nőnek.

Tehát így az interneten sok átlagos férfi átveri azzal a csúnyább kövér nőket hogy csak jobb híjján jön össze velük.


2017. jún. 23. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
anyádat filozofálsz
2017. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Minek vagy te ott: dugópajtit keresni vagy komoly kapcsolatot? Azért ezt is oszd meg velünk. Köszi.
2017. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy-e, de amit itt leírtál az élégé undorító dolog.
2017. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
dugó pajti de ott 90% ezt akarja a pasiknak.
2017. jún. 23. 22:29
 5/18 A kérdező kommentje:
3. Miért......csak egy kérdés volt...netán akkor igaz és fáj az igazság?
2017. jún. 23. 22:30
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a 34 éves szűz írta ki, aki korábban ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nagyon unatkozik azért provokálja a népet a szánalom ember XD No life

2017. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Én nem vagyok ronda, de nem is ismerkedek társkeresőn. Mondjuk élőben sem erőltetem. Minek azt? Mindig foglalt nőkbe botlok, épp ezért nem is erőltetem, meg unalmas már ez, hogy mindenki erőlteti ezt a témát, mintha nélküle nem lehetne élni. 🙄
2017. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6. Ezt a 34 éves szűz írta ki, aki korábban ezt a kérdést:


Üldözési mániádat kezeltetni kéne....

2017. jún. 23. 22:35
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem fáj nekem semmi, az igazság meg főleg nem.

Soha nem ismerkednék olyannal aki nem felel meg az ízlésemnek csak azért, hogy legyen valaki.


Se kövér nem vagyok sem nő és csúnyának sem tartom magamat.


3-as voltam.

2017. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
77%

Persze, egy atlagos ferfinak legyen szep es csinos baratnoje, mert kulonben leadja a szintet.

De ha egy egy atlagos lanynak tetszene egy helyes es izmos fiu, akkor egybol kapna a kosarat meg azt, hogy meg is mit var :D

2017. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!