Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire jó ez a képmutatás ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a képmutatás ezen az oldalon, hogy áh, nem annyira fontos a férfiak külseje, elég ha csak közömbös, aztán majd megismerjük egymást, és hátha? Utána meg sok kérdésnél látom, hogy a nők beírják, hogy.

Figyelt kérdés
Hogy nekem is a fiatalos, jó megjelenésű, hajas (no kopaszság), no kicsi felesleg sem, típusú férfiak jönnek be, aki fiatalosabbak a koruknál.
2017. jún. 25. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi, de a férfiaknak is fontos egy nő külseje, hogy ne legyen dagadt és ne legyen igénytelen.
2017. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem képmutatás. Nálam is többször előfordult hogy belezúgtam olyan pasiba, aki először nagyon nem tetszett, sőt a környezetem szerint sem voltak valami helyesek. Volt köztük alacsony köpcös kopaszodó, meg nálam vékonyabb férfi is.

Viszont a "majd megismerjük egymást és hátha" hozzáállás tényleg nem így működik. Már a legelső alkalommal, max a második beszélgetésnél le kell nyűgöznie a személyiségével annyira, hogy megtetsszen.

2017. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Fontos, hogy ne legyen számomra a külseje taszító, ezen túl akár közömbös is lehet. De szerintem ez azért a többségnél így van. Nagyon ritka, amikor teljesen ellenszenvesből valaki változtatás nélkül vonzóvá válik a másik fél számára.
2017. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Krukutyán Levente ***** válasza:
90%
A Nők nem egyformák (ahogy a férfiak se). Van akinek nem fontos, van akinek igen. Hihetetlen, hogy ezt egyeseknek el kell magyarázni.
2017. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek joga van meghatározni, hogy neki milyen ember vonzó. Az élet általában úgyis felülírja ezt az elképzelést. Szóval nem tudom, mit rinyáltok. Ez nem vonzó a nőknek. 29F
2017. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Velem is volt már olyan, hogy egy közömbös pasi, akitől ráadásul nem is vágják magukat hanyatt a nők, nagyon megtetszett miután elkezdtem vele kommunikálni.


Szóval nem minden a külső, de jó ha nem taszító, különben esélytelen, hogy vonzó lesz valaha is. (#1)

2017. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Én azt bírom, mikor leírják, hogy őket nem érdekli a külső, aztán két kérdéssel feljebb meg valaki belinkel egy jó pasit, véleményt kér róla.

Ott meg kb abba is belekötnek, mert a csávónak milyen már a kislábujján a köröm meg a többi :D

De nem baj, mert őket nem érdekli q külső :D

2017. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem mondta, hogy nem számít a külső. Nem tudom ezt hol álmodtad. Vannak ilyen álmodozók ezen az oldalon mint te.
2017. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Hülyeség, hogy nem számít a külső, valamilyen szinten persze h számít. Csak azt nem bírjátok felfogni, hogy mindenkinek más tetszik.
2017. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Bellatrix te meg azt fogd fel hogy csomo férfi senkinek nem tetszik mint pl lazí lavór lóver
2017. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!