Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárás a férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a férfinál hogy ezermester legyen? Miért fontos sok nőnek, hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 17:52
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%

Miért fontos sok férfinak, hogy a nő főzzön?


Nem tudom, talán mert nem segítenek semmit a "női" munkában, akkor legalább költözéskor azt az egy csóri polcot fúrja fel. De ez csak tipp.

2017. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
1. Én imádok főzni férfiként, viszont egy szöget nem tudnék egy falba beverni :D Ez akkor hátrány ezek szerint?
2017. jún. 22. 17:56
 3/56 Krukutyán Levente ***** válasza:
78%
Aki egy szöget nem tud a falba verni annak az életképessége vitatható.
2017. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
3. ez csak képletes volt...nyilván
2017. jún. 22. 17:59
 5/56 anonim ***** válasza:
37%
Nagy mennyiségű pénz birtoklása esetén nincs jelentősége.
2017. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
67%
Én sem vagyok egy ezermester, sőőőt, kifejezetten utálom az ilyeneket, hogy kőművesség, asztalosság, ácsmunka... De amelyik nő ez alapján ítél meg, az elmehet a sunyiba.
2017. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Nekem nem elvárás.
2017. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

7-es, akkor mondhatom, hogy amelyik férfi a főzés alapján ítél meg, mehet a sunyiba? Tényleg érdekel.


Kérdező, én egyedül élek, eddig 10 év alatt egyszer volt olyan, hogy szerelő kellett, mert eláztattam a szomszédot. Minden mást megoldottam. Mondjuk lakásban kb az az extrém, hogy a mosógép szűrőjét ki kell tisztítani. Tehát kb semmi szaktudás nem kell.

2017. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
41%

Nekem kiábrándító, ha egy férfi nem ért semmihez. Akkor legalább keressen annyit, hogy meg tudja engedni magának azt, hogy megfizessen egy hozzáértőt.


Van ez a mondás, hogy magad uram, ha szolgád nincsen. Na nem véletlen találták ki.


Egy olyan férfi, aki semmihez sem ért és mindenhez szakembert kell hívni az mégis mire jó? Főleg, ha meg se keresi a szakember díját. Akkor jobb egyedül, legalább annyival kevesebb szennyes, vasalnivaló, mosatlan, kosz termelődik és annyival kevesebb kajára is van szükség.


Ez kb. olyan, mintha lenne egy nőd, aki semmit sem csinál, de tényleg semmit. Az akkor mire jó? A nőknek csak annyiból van nagyobb szerencséjük, hogy férfiban vannak olyan hülyék, akiknek elég az, ha jól mutat mellettük egy maca, akkor is, ha semmit nem csinál, mert van elég pénzük ahhoz, hogy mindent mással csináltassanak meg. Vagy legalább szül nekik egy gyereket, amit aztán ellát. Bár akkor az már nem a semmire se jó kategória.

2017. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Nem fontos.
2017. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!