Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan cselekedjek? Lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekedjek? Lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Jópár hónapja megismerkedtem egy férfival, és nem volt más közöttünk, mint kötetlen szex. Közben ismerkedtem mással is, semmi komoly. Az utóbbi időben viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz, megnyíltunk a másiknak, sokat beszélgettünk, szinte mindig ő keresett, de ennek egy hete bizonyos okok miatt vége.

Viszont megismerkedtem az egyik ismerősével aki jobban meg szeretne ismerni, el is hívott randevúra. Még nem mondtam igent, mert tudom, hogy akkor az első férfit végleg elvesztem, de abban sem vagyok biztos, hogy lehet ebből valami.


2017. jún. 26. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy kicsit a mércémnek gusztustalan. Nem kell a körítés, itt bizony arról van szó, hogy "addig nem engeded el a régi ágat, amíg nem biztos az új". Miért kell eszköznek tekinteni őket?
2017. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyot fogok röhögni, ha kiderül, mekkora luvnya vagy
2017. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mert ismerkedek? Fúúú de nagy probléma. Gratulálok!
2017. jún. 26. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Kihasználnak kislány :) az írásodból az jön le, hogy próbálod magadnak beadni azt, hogy tetszel nekik és akarnak valamit. De te fogsz koppanni.
2017. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ez mellesleg nem a te kérdésed? Szinte ugyanaz a fogalmazási stílus, ugyanúgy 3 férfi a história kulcsszemélyei. Még mindig azt mondom, KIHASZNÁLNAK!

2017. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.: micsoda eufemisztikus fogalmazás, hogy ismerkedsz :D tulajdonképpen az egyik punciként kezel, a masikat meg hülyíted, hohy te tisztességes lány vagy, közben más kurogat :D Igen, továbbra is egy luvnya vagy
2017. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem.
2017. jún. 26. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem összebeszéltek a hàtadmögött de ne legyen igazam!Én utànajàrnék hogy mi folyik a hàtam mögött!
2017. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!