Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek előre párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek előre párkeresésben, ha eddig nem jött még össze semmi?

Figyelt kérdés
21 vagyok most OKJ-ra járok, bevételem nincs, otthon élek szüleimmel. Eddig akárhány lánynál próbálkoztam mindig kedves visszautasítás lett a vége. Egy csók ami összesen megtörtént velem az is részegen és spontán. Én kedves vagyok és személyese megyek oda mégis mindig elküldenek. Haveromnak mindig van barátnője pedig úgy érzem alig tesz érte valamit. Tinderen is alig van match-em. 165 magas vagyok és 105 kg és nagyon jó lenne már egy lelki társ.
2017. ápr. 27. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

"165 magas vagyok és 105 kg"


A 105 kilo 185 centihez allna jol. A 165 centihez 60-70 kg-nal nem igen kellene tobbnek lenned. Irany edzeni.

2017. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
165 magas 105kg? Ezek elég durva számok, a tinder meg társkeresők nem mérvadók, ott nagyon magas a mérce. Annyit tisztázzunk a lányok nagytöbbsége se ért el sokat az életbe, az hogy szüleiddel élsz meg tanulsz nem hátrány, én fogynék a helyedbe meg kicsit felgyúrnám magam, mivel alacsony emberen nagyon látványos az izom, ezzel kompenzálva a magasságot, illetve a küllemre nagyon adni kell.
2017. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég zömök vagyok ez tény, szerintem látszanának rajtam az izmok. És kövér is vagyok ja...
2017. ápr. 27. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, tényleg.

A fizikális egészségednek sem ártana, lefogynál, meg a lelkileg is jót tenne. A sport erősíti személyiséget, önbizalmat ad, kitartóbb leszel, stb.

Ha ajánlhatom, akkor hetente 2-3-szor menj edzőterembe, eleinte csinálj teljes testes súlyzós edzéseket. Mellette heti 1-2 alkalommal fuss, ill. eleinte csak kocogj.


Meg nem ártana valami (diák)meló sem, lenne egy kis pénzed a kondibérletre, futócipőre, meg arra, hogy meghívj egy lányt egy kávéra/teára/fagyira (többre ne is hívd elsőre).

2017. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez hogy alacsony vagy és kövér ez a legrosszabb párosítás a lányok szemébe, neked a magasságbeli hiányodat kompenzálni kell egy nagyon fullos külsővel, illetve szép arc felépítéssel kell rendelkezned, persze ezt csak a fogyásod után tudod meglátni, csontig lekell adnod magadról a zsírt és telepumpálni natúron izommal, nagyon menő frizura, divatos faxa ruhák, parfüm, és stílusodat is begyakorolni akár egy pua vagy hasonló táborba.
2017. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogyj le.

Nem kicsit, nagyon.

Én 180 cm, 88 kg vagyok, és van rajtam legalább 10 kiló plusz.

A 165 cm-edhez neked max 65 kilónak kellene lenned, most majdnem a duplája vagy.

2017. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1:

Én 197 cm magas vagyok és most kb pont 105 kg és úgy érzem kicsit elhagytam magam. Hasas, punyának látom magam a tükörben. Kamaszként voltam ugyanilyen magasan 80 kg alatt is, de még két éve is 90 alatt voltam, szálkás-vállas alkattal (abbahagytam a sportot közben és elengedtem magam).

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy ha én hasasnak, macisnak érzem magam 2 méteresen 105 kilóval, el sem tudom képzelni hogy nézhet ki egy 165 centis, 105 kilós ember.


A többiek jól írták, hogy le kéne fogyni, kérdező. Mindenki a sportot, mozgást említette én viszont erősen hozzá tenném azt is, hogy egyszerűen csak egyél kevesebbet is.


23/F

2017. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem sok ötletem van, hogy hogy kezdjem el valami edzős tippet kezdőknek tudtok javasolni? Meg nem tudom, hogy a küldő önmagában elég lesz ahhoz, hogy 23 évesen legalább már ne legyek szűz? Bocs az önsajnáltatásért, kicsit magam alatt vagyok.
2017. ápr. 27. 19:53
 9/10 A kérdező kommentje:
*külső
2017. ápr. 27. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:

"21 vagyok most OKJ-ra járok, bevételem nincs, otthon élek szüleimmel."

Már rosszul kezdődik :D Ami utána jön, az már csak a ráadás. Öregem, csak egy dolog biztos, az, hogy a szüzességed megmarad még jó ideig. Inkább kimondom az igazat minthogy hazugságokkal tömjem a fejed hogy úgyis találsz valakit, mindenkinek lesz barátnője előbb-utóbb stb. Nehéz menet lesz összejönnöd egy lánnyal, kb. 19-re húzol lapot, de ha sikerül, fogadd őszinte elismerésemet.

2017. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!