Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egymás után ez már a negyedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás után ez már a negyedik alkalom amikor ez történik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Mind a négy lány elmondta h tetszem nekik.Jól érzik magukat velem, helyesnek, okosnak,viccesnek és kedvesnek tartanak. Mégis semmi nem lett belőlük. Eltűntek azzal az érvvel hogy túl jó lennék nekik, túl okos vagyok nekik, túl helyes,stb..


A legutóbbi azt mondta hogy még senkivel sem érezte magát ennyire jól és adhatta ennyire önmagát ,mint mellettem. Aztán nem sokkal később: szerinte hiányzik a szikra..


Én nem értem ezt az egészet. Az biztos hogy van köztük önbizalom hiányos is. De a legutóbbi nagyon rosszul esett. Olyan mintha félrevezetett volna.


Nektek mi a véleményetek?


25f


2017. jún. 28. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tartanak szexinek. Randizás során azért néha próbálj fizikálisan is közeledni feléjük (pl megsimíthatod a vállát amikor megszólítod, vagy egy kicsit a derekát, amikor előre engeded). Lehet egy kicsit szemtelenebbül is udvarolni, a lényeg, hogy ne tűnjön erőltetettnek. Nagyon kevés érintés is elég, a lényeg, hogy legyen valami. Búcsúzáskor ne adj ilyen baráti puszit (arcösszesimulós levegőbeli), hanem csak adj egy puszit az arcára és kész.


Ezeket amúgy úgy tudod fejleszteni, ha egy kicsit többet foglalkozol a testeddel-lelkeddel. Sportolj, táncolj, jógázz. Látszani fog, ha valaki tud bánni a testével.

2017. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja, meg az a jó, ha egy kicsit "le van szarva az egész". Ezt nem tudom jobban megfogalmazni, de az a lényeg, hogy ne az látszódjon rajtad, hogy neked ezen most a világ múlik. Hanem ha nem, hát nem. Jön majd másik lány, ha neki nem kell. Egyből izgalmasabb lesz a lánynak is, hogy "megszerezzen" téged.
2017. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A szikra szöveg általános dolog. Én is kapom rendesen. Fogalom zavar van ezzel kapcsolatban, ezért mindig rákérdezek ezalatt mit értenek. Van aki szerint a szikra az a szerelem, mások szerint fellángolás, az az érzés, hogy hiányzik a másik és vele akarsz lenni, pillangók a gyomorban, de ez ugye amilyen gyorsan jön olyan gyorsan megy. A nagyon fogalom zavarosok szerint a szikra az vonzalom, na ott viszont tényleg nincs mit tenni az már biológia. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy akármelyik opciót nézve, nem benned van a hiba. Lehetsz a világ legjobb embere, akkor sem fogsz tudni érzelmet kicsikarni a másikból. Ha nem érzik ezt, akkor ez van. Lehet hogy csak idő kellene nekik, de az is lehet hogy sose fogják érezni. Olyan világot élünk ahol mindenki rögtön akar mindent: szerelmet is. Van aki belátja egy idő után. A folyamatos szikra keresők is vagy lehorgonyoznak egy "szikra" mellett aztán csodálkoznak ha az kialszik és elmúlik a "szerelem", vagy sose találják meg a szikrát és belátják, hogy lassú víz partot mos, ha egyébként minden más stimmel a másiknál csak szikra nincs.


Ne vedd magadra. A párkeresés sajnos nem könnyű.

2017. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem mutatom ki hogy ez lenne az egyetlen egy lehetőségem. Ez nem is így van. Mindegyikkel csak ismerkedtem, randizgattunk.


Érintés: meg volt. Semmi probléma nem volt ezzel sem.

2017. jún. 28. 10:45
 5/17 A kérdező kommentje:

A szikrásat értem, de akkor miért pont az az ember mondta, aki azt mondta h még senkivel sem érezte ilyen jól és szabadon magát :D ez nekem ellenmondás :D


U.i: köszi mindenkitől a válaszokat

2017. jún. 28. 10:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt mások iránt ilyen és másoknak is volt velem kapcsolatban. Egyszerűen vannak kapcsolatok és beszélgetések, amik annyira kémiátlanok, hogy az ember nem tud normális érvet felhozni arra, hogy miért nem, azon kívül, hogy "mert nem érzem".


Volt, akivel este 8-kor találkoztunk és reggelig beszélgettünk, volt, akivel bejártuk a várost, különleges emberek voltak, nagyon jó társaság, intelligensek, figyelmesek, jóképűek és minden, amit nőként fontosnak tartok a másikban. De egyszerűen nem éreztem azt, hogy hozzá akarok bújni, meg akarom csókolni, vagy egyáltalán, hogy számomra jó lenne vele egy párkapcsolat.


Valahol vonzottak is, nyilván ha sok dologban egyetértünk, tartalmasan elbeszélgetünk és elismerem, hogy jól néz ki, valahol vonz az illető. De nem úgy, mint ahogy azok, akikkel együtt is voltunk. És nagyon lelkiismeretfurdalást éreztem emiatt, meg még a barátaim is nehezteltek rám, hogy ott volt egy jó pasi és képes voltam visszautasítani... De ez nem megy füttyszóra, vagy érzi az ember, vagy nem.


És bármilyen elcsépelt, itt tényleg nem a másikban van a hiba, nem is benned, hanem valahogy köztetek.

2017. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os: igen ez igaz és érthető is lehet. De lekéstem az utolsó buszomat és mondta h aludjak nála. Egész este hozzám bújt. Ezért vagyok zavarba h most akkor mi van? Lehet h maga a lány sem tudja h mit szeretne ?
2017. jún. 28. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 Kérdező, ez nem jelent semmit. Testi közelségre mindenki vágyik, mivel társas lények vagyunk. Lehet magyarázni, jeleket keresni, elhinni hogy kivétel vagy és a lány sem tudja mit akar, de majd rájön hogy te kellesz neki. Nem kellesz neki. Pont. Nincs mit magyarázni és felesleges bármibe is kapaszkodni. Ha akarna valamit tőled, akkor együtt lennétek és nem rázott volna le. Akik ezek után meggondolják magukat, azok nagyrészt azért teszik mert a ló elment és te mint tartalék jó leszel még. Engedd el, következő.
2017. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a tanácsot is. Megfogadom őket.
2017. jún. 28. 11:10
 10/17 anonim ***** válasza:

"még senkivel sem érezte ilyen jól és szabadon magát"

Azaz felszabadult volt, mert számára a dolognak nem volt tétje.

30/f

2017. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!