Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egymás után ez már a negyedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás után ez már a negyedik alkalom amikor ez történik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Mind a négy lány elmondta h tetszem nekik.Jól érzik magukat velem, helyesnek, okosnak,viccesnek és kedvesnek tartanak. Mégis semmi nem lett belőlük. Eltűntek azzal az érvvel hogy túl jó lennék nekik, túl okos vagyok nekik, túl helyes,stb..


A legutóbbi azt mondta hogy még senkivel sem érezte magát ennyire jól és adhatta ennyire önmagát ,mint mellettem. Aztán nem sokkal később: szerinte hiányzik a szikra..


Én nem értem ezt az egészet. Az biztos hogy van köztük önbizalom hiányos is. De a legutóbbi nagyon rosszul esett. Olyan mintha félrevezetett volna.


Nektek mi a véleményetek?


25f


2017. jún. 28. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs más magyarázat, minthogy tényleg nem érezték azt, amit kellett volna. Ne stresszelj, nem egyszerű ez a párkapcsolat dolog. :/
2017. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem jöttél be egyiküknek sem igazán. Max barátilag.

Ahogy 30/f is írta: azért voltak olyan "felszabadultak", mert nem volt tétje az egésznek. Tudták, hogy ebből nem lesz semmi és ha te utasítottad volna vissza őket valószínüleg elfogadták volna minden fájdalom és rosszérzés nélkül.


32N

2017. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

amúgy, lehet akivel együtt aludtál lány, azt sérelmezte, hogy nem kezdeményeztél nála. (szex).

Nekem volt ilyen fiúhaverom, aki azt mesélte, hogy a csaj ezért dobta ki a randin, mert "túl sok volt a szöveg, és nem tapizta, nem smárolta le".

Bizony! Van ilyen! (előző voltam)

2017. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Női dolgok miatt nem lehetett :D
2017. jún. 28. 13:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neked nem tetszettek a lányok eléggé. Amikor én megkaptam a szikrás szöveget, rájöttem, hogy miattam nem volt meg a szikra, mert nekem nem jött be eléggé a másik.
2017. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ismeros. En az utobbi 1 evben nagyon sokszor megkaptam a kemia szoveget. Akik meg osszejottek velem, azokon latszott, hogy nekik tok mindegy, csak legyen valaki, nem is szerettek belem, se en belejuk, csak ugy voltunk egymas mellett. Ez igy nem kapcsolat, egy nagy rakas szar, ezeknek gyorsan veget is vetettem, mert a lanyok huztak volna a vegtelensegig, en viszont nem ereztem jol magam veluk. Egy csaj volt, aki irant ugymond ereztem is valamit, de ott meg annyira odaado voltam, hogy amiatt nem tudott belem szeretni, es dobott 2 het utan. Nagyon is fontos az a szikra, vagy kemia, ahogy tetszik.
2017. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Oh nagyon sajnálom :/ De pl amit az első leírt az jó tanács :) Nem veled van a baj, én is sok visszautasítást kaptam, hiába vagyok lány :D
2017. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!