Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan képekkel neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan képekkel neten ismerkedni, aminél izmom látszik vagy luxus nyaraláson vagyok épp, vagy luxus drága autó vagy villa mellett állok?

Figyelt kérdés
Beválik ez a csajoknak? Sikeresebb lehet így a társkeresőkön?
2017. jún. 29. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
He ezek valóban az életed részét képezik, persze. Különben elég szánalmas.
2017. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos manapság lassan csak az ilyen férfiak kapnak bármiféle esélyt a nőknél. Ha az érzéseidről, intelligenciádról vagy a műveltségedről írsz, telibeszarják.
2017. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én szinten minden képen villa mellett állok. A csajoknak bejön, ha látják, hogy szoktál enni.
2017. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
troll kérdés
2017. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 MR.X. ***** válasza:
Valamelyik nő luxusra hatj, autóra,pénzre, tehát az anyagi javak érdeklik! Van olyan nő is aki elélne egy full csóró csávóval is egy kunyhóban, mert boldog vele, ki tudja elégíteni rendesen a csávója és viszont szeretik egymást mind a ketten. Ennyi. Remélem tudtam segíteni! :)
2017. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
De aztán ne rinyálj itt, hogy "minden nőnek csak a pénz kell", "csak a pénzem miatt van velem" és a többi. Az ilyen elmeroggyantak szokták ezt csinálni
2017. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én saját, tehermentes ingatlanomban vagyok lefényképezve mégis ritkán kapok választ. Mondjuk lehet, az a baj, hogy nem vagyok nekivetkőzve D:

30/f

2017. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A félmeztelen képektől kivagyok, a nyaralósok okék, drága autót és villát felejtsd el szerintem. :)


21/L

2017. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ember... Tipikus szélsőproli felfogás ez amit itt művelsz. De csak tessék rajta! Állj be pózolni a merdzsó mellé, meg játszd el a gazdagságot. Ha neked ez kell... De nem meglepődni, ha csak egybites, akaratos, idegesítő és csak távolról szép nőid lesznek, mínusz ezres érzelmi világgal.
2017. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább egy jó kés, vagy kanál mellett kéne állnod. Az tuti siker a nőknél.
2017. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!