Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi a baj a szakmunkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a baj a szakmunkás férfiakkal?

Figyelt kérdés

Kérdeztem ezt tőletek lányként, miért baj ha egy férfi szakmunkás? A szakmunkával is elég jól lehet keresni, ráadásul szerintem rengeteg jó pasi dolgozik az építőiparban, vendéglátásban, közlekedésben, stb.


Napi szinten találkozok olyan férfiakkal, akik melós ruhában jönnek be egy üdítőért, és kedvesen, mosolygósan lépnek oda hozzám.

El kéne vetni azokat a sztereotípiákat, hogy a munkásember primitív és bunkó.

Némelyiknek a feleségét is ismerem, na őket sokkal inkább nem értem, legtöbbje olyan búval b_szott, hogy az valami hihetetlen, pedig ott van az oldalán egy jókedvű, helyes pasi.


Szóval, azokat a lányokat kérdezem, akik mérnököket és közgazdászokat próbálnak halászni, mi a gond konkrétan a szakmunkás férfiakkal?


2017. jún. 30. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
83%

"Szóval, azokat a lányokat kérdezem, akik mérnököket és közgazdászokat próbálnak halászni, mi a gond konkrétan a szakmunkás férfiakkal?"


Nekem semmi, de mivel mérnök vagyok, hasonlót kerestem és találtam.

2017. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
97%
Semmi.
2017. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:
1-es, ha úgy alakult volna, nem jöttél volna össze egy szakmunkással?
2017. jún. 30. 17:26
 4/85 anonim ***** válasza:
33%
Az okosabb férfiak vonzóbbak.
2017. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
38%
Egy nagyon kis %-a tud csak jól megélni szakmunkásként, az is csak úgy ha vállalkozóként csinálja. Mondjuk talán 10%. De a mai Magyarországon annyira lement a béka segge alá a szakmunkás képzés, egy utolsó debil-nek, akinek folyik a nyál a szájából és beszélni is alig tud, annak is a kezébe adnak egy villanyszerelői szakmunkás minősítést. De az olyan hol tud elhelyezkedni? Mennyi pénzért? Mert nagyon sok ilyet ismerek... A jó szakmunkást is külföldön fizetik meg inkább, mennek is mint a bolond kifelé, aki jó.
2017. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

De miért él egyes nőkben az a sztereotípia, hogy a szakmunkás férfiak buták?


Egyik férfi ismerősöm buszsofőr, és simán felér egy mérnök szintjére intelligencia terén.

Őt szerintem értelmes nő nem utasítaná vissza, lehet vele beszélgetni komoly dolgokról.

Az már csak mellékes, hogy jóképű.

2017. jún. 30. 17:31
 7/85 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem feltétlen a külső érdekel, amíg nem alacsonyabb nálam és nem bűnronda az illető.

Viszont nálam fő szempont az intelligencia, plusz én is a hasonló foglalkozásúak közül szeretnék párt magamnak.

Lehet kedves, vicces egy szakmunkás férfi is én elhiszem, de ha az érdeklődési körünk köszönőviszonyba sincs egymással, akkor nem feltétlenül lesz ugyanaz a vicces a két embernek és nem lesz közös téma, összhang sem a két ember között.

2017. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
68%

Dettó, mint az egyes. Mérnök vagyok, de nem zárnék ki egy szakmát sem, ha tudok vele az engem érdeklő dolgokról beszélgetni, eljön velem színházba, hasonló filmeket szeretünk, osztja a komolyzenei és művészeti érdeklődésem és hasonlóan gondolkodik a világról, gyereknevelésről, mint én.


Az egy dolog, hogy kedvesnek és udvariasnak találtad őket, de ez nem garancia arra, hogy együtt is tudnál élni bármelyikükkel. A kereset meg végképp közömbös, kicsit nekem fura, hogy ezt írtad első érvként.

2017. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
60%

Semmi. Én is ismerek ilyeneket, nagyon jólelkű, barátságos emberek és ami a legfontosabb, 100%-os igényességgel végzik a munkájukat és élvezik. Az egyikük asztalos, a másikuk valamilyen gépkezelő, ebben nem vagyok biztos. A gépkezelő srác a szülei vállalkozásába szállt be így, akart továbbtanulni, de már akkor is annyi volt a dolog, hogy jobbnak látta szakmát végezni és minél hamarabb munkába állni.


Viszont ők ritkák. Az a baj, hogy a legtöbben nem úgy választották a szakmájukat, hogy "igen, engem ez vonz, én ezt akarom, ebben tudok kiteljesedni, vagy másban, ami viszont túl sok időt vesz jelenleg el az életemből, emiatt azzal foglalkozom", ami becsülendő lenne, hanem az energiaminimumra törekedtek és büdös volt nekik a tanulás, mert lusta dögök. És látszik is a mentalitásukon azoknak, hogy én nulla képzettséggel szebb munkát végzek, mint ők és jobban kitöltöm a munkaidőt, mint ők, holott én általában szívességből szoktam ilyesmit vállalni a rokonoknál, mert az a nő vagyok, aki szeret falat festeni és hasonlókat, de ez mellékes.


Amúgy a mérnökökkel is ez van, a legtöbbje azért felvételizett oda, mert "jaj, a pénz" meg a jó alacsony ponthatár, amihez elég csak nem megbukni érettségin, aztán valahogy átevezni a vizsgákon (más kérdés, hogy ezek el is buknak és a büdös életben nem lesz belőlük normális mérnök, meg 6 év alatt végzik el a 3 éves szakot), utána meg megy a flegmázás, hogy ők a nagy mérnökök, meg az egyetem szidása, amit normális hozzáállással el tud az ember végezni csúszás nélkül 4-5-re, csak ugye aki sosem tanult meg keményen nekifeküdni valaminek, mert az érettségit is telibeszarta már, annak újdonság lesz az egyetemi életben, hogy nem elég befeküdni a padba meg ronggyá inni magad.


Szerintem nem a munka adja az embert, hanem amiért a munkát választotta. Van diplomás, szakbarbár sggfej is, akinek annyit ér a szaktudása, mint egy lelkes laikusnak (sem), és van, aki egyetemen meg szakiként is olyan szívvel és erős motiváltsággal képes dolgozni, hogy rá teljes nyugalommal rábíznám az életem, ha orvos/mentős lenne, vagy bármit, mert tudom, hogy nem dollárjelek voltak a pupillája helyén, mikor elindult a pályán, meg nem lazulni akar egész életében, hanem megtanult dolgozni és alázattal, élvezettel végezni a munkáját.

2017. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
83%
Teszem hozzá, hogy mindketten intelligensek és lealáznak a műszeretetükkel és más ismereteikkel. Szóval egy nagy baromság, hogy a szakmunkások buták. Csak ugye ki hogy áll hozzá az élethez és mire szán időt.
2017. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!