Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire tartjátok gáznak, ha egy 23 éves srác még szűz?

Figyelt kérdés

Nem nagyon volt mèg lehetősègem csajozni. E miatt, hogy szűz vagyok, nagyon búskomor szoktam lenni ès fèlènk is vagyok. Biztosan nagyon bèna is lennèk az ágyban.


E miatt sose lesz bnőm? :(


2017. júl. 2. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mostanában sok ilyen kérdés van - a fiatal lányok a harmincas(sőt, olykor a negyvenes) pasik után koslatnak, ennek pedig az lesz a következménye, hogy a srácoknál kitolódik a szüzesség elvesztése. Ne felejtsd el, hogy ez nincs a homlokodra írva - az ágyig pedig egy hosszú út vezet el, amíg neked lehetőséged van a csajszit szerelmessé tenni. És ha ez sikerül, onnantól kezdve már egy normális nőt nem hinném, hogy ez a dolog zavarni fog. A szerelmes ember sokkalta elfogadóbb és elnézőbb ugyebár.
2017. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Ne sajnáltassad már magadat kérdező! Én is szűz vagyok 26 évesen is, te is szűz leszel még lehet 30 évesen is. Vagy menjél prostihoz, vagy öld meg magadat, vagy higgy abba, hogy majd lesz barinőd valamikor. A remény hal utoljára.
2017. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A szüzesség soha se gáz kedves kérdező. A szüzesség rossz érzés, mint a betegség, ha betegek vagyunk rosszul vagyunk, na a szüzességtől is rosszul szoktam lenni én is, mert rossz érzés szűznek lenni. Másoknak nem gáz, hogy te szűz vagy, mert minden ember ezen a világon le s.z.a.r.j.a magasról a többi ember problémáit. Tehát a nőket se érdekli, hogy szűz vagy. A nők többnyire nem is őszinték, szóval, ha lesz egy nő akinek azt mondod szűz vagy és kosarat kapsz tőle, akkor nem fogja őszintén a szemedbe mondani, hogy az volt veled a baj, hogy szűz vagy, hanem kitalál valamit, hogy miért nem akar veled lenni. Szóval az emberek s.z.a.r.n.a.k rád és arra, hogy te szűz vagy e vagy se. A lényeg, hogy te meg s.z.a.r.d le, hogy másoknak mi a véleményük és ne törődj senkivel. Vagy lesz csajod, vagy nem lesz. Mondtam, hogy, ha gondolod prostihoz is mehetsz.
2017. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Különben, ha egy nővel eljutsz a dugásig, akkor ne mondd el, hogy szűz vagy. Ha esetleg szóba kerül az ismerkedés elején, hogy voltak e már barátnőid, akkor hazudd a nőnek, hogy volt két kapcsolatod, találj ki valami rizsát, hogy azok a kapcsolataid miért értek véget, meg stb. A lényeg, hogy ne legyél hülye, legyél számító, legyél ravasz és okos, mint Erwin Rommel a sivatagi róka és taktikázz. Egy nővel való ismerkedés során taktikázni kell, játszmázni kell, mert a nők is játszmáznak tulajdonképp. A nők se mindig őszinték, akkor meg mi férfiak is hazudhatunk néha a célunk elérésnek érdekében. Szóval innentől csináld így a dolgot, ha ismerkedsz, ne mondd el őszintén, hogy szűz vagy. Az ágyban meg próbáld meg jól csinálni a dolgot, ha oda eljutsz, mert hát végül is nem lehet olyan nehéz dolog az a dugás, hogy annyira rossz legyél az ágyban. A lényeg, hogy csináld ezt, vagy s.z.a.r.d le a nőket, mint én, mert én már nem is csajozok mostanában, de, ha csajozok még valaha akkor már én se leszek őszinte, mert hidd el magaddal b.a.s.z.o.l ki, ha túl őszinte vagy másokkal. Engem is régen sokan kihasználtak, meg sokan vissza éltek a túlzott őszinteségemmel. Szóval ravasznak kell lenni, ami néha nem könnyű, mert nyilván jó lenne, ha mindenkivel őszintén lehetne beszélni mindenről, pl. lányokkal a szüzességről, de hát néha muszáj hazudnunk a saját érdekünkbe.
2017. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nincs is szüzességük, kár ezen forogni.
2017. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megértem, ha búskomor, meg depressziós vagy. Ha már nagyon dugnál kereshetsz magadnak egy prostit Rosszlányok.hu-n. Különben hiába kérdezed itt, hogy gáz az, hogy 23 évesen még szűz vagy, mert az álszent csajok majd azt fogják hazudni, hogy nem gáz, de persze nem jönnének össze veled soha a büdös életben, mert valójába zavarja őket. A nők egyébként sokszor olyan ijesztőnek találják, hogy egy pasi még 20-on évesen is szűz, főleg, ha már 25 feletti pasiról van szó, mint, ha a pasi sorozatgyilkos lenne. XD Menekülnek a szűz pasiktól, azért kell hazudnunk, nem szabad megmondanunk nekik, hogy szüzek vagyunk.
2017. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez így működne, egy embernek sem lenne sose kapcsolata.
2017. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szüzességet nem kell hangoztatnod. Titkolnod kell kérdező, mint ahogyan sok meleg titkolja, hogy meleg, mert félnek, hogy a többi ember megbélyegzi őket, ugyanúgy a szűz férfiak is mindig megvannak bélyegezve, csak a szűz férfiakra nem azt mondják, hogy mocskos b.u.z.i, mint szerencsétlen melegekre, hanem azt mondják, hogy lúzerek, defektesek, meg egyebek vagyunk, szóval jobb nem elmondani senkinek, hogy szűz vagy, mert akkor nem csak csajod nem lesz, de még mindennek el is leszel hordva kérdező te is, meg a többi szűz is, velem az élen. XD
2017. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gáz nagyon. Soha nem lesz bnőd.
2017. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass 9-esre, csak szemétkedni próbál.
2017. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!