Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes testalkatú huszonévesnek - aki csak a fociról és az autókról szeret beszélgetni - annak sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
23 vagyok, még szűz és a világon szinte semmi nem érdekel. Olyan szakon tanulok, ami nem érdekel, a lényeg, hogy legyen egy diplomám. Nem szoktam filmeket nézni, bulizni, beszélgetni, sörözni, lazulni stb. Mivel nincsen életem, ezért nem tudok normálisan kommunikálni sem (még ha lenne kivel), de alapból raccsolok is, ami visszataszító egy csaj számára. De ha ez még nem lenne elég, alkatra úgy nézek ki, mint egy 14 éves iskolás nyikhaj kisfiú. De legalább az arcom helyes. A kérdésem az lenne, hogy van-e valami reménysugár, hogy a közeljövőben legyen egy barátnőm (nem 30+ felett) és ha igen, akkor milyen úton kellene elkezdenem indulni? A normális hangvételű válaszokat előre is köszönöm.

2017. ápr. 9. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekes testalkattal nem valószínű. Milyen magas vagy? Mert az arc mellett az a legfontosabb a lányoknak.
2017. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te összejönnél olyan lánnyal, akivel csak a sminkekről és a szappanoperákról lehet beszélni? Egyébként ha elkezdesz dolgozni, lehet kicsit kinyílik a világ számodra és más is érdekelni fog.
2017. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak hozzád hasonló gyerekes, élhetetlen lányok. Közülük kéne válogatnod.
2017. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne felj biztossan megtalalod a hozzad valo lanyt! :-) Azert ez a helyzet nem kilatastalan, vannak boven olyan csajok akikkel szinten lehet ilyen dolgokrol beszelgetni :-) engem sem ert meg soha senki nert engem is mindig csak az autok erdekelnek :D Az alkatoddal ne foglalkozz elfognak fogadni igyis , sot vannak olyan lanyok akiknek nem az izmos nagy darab pasik kellenek , hidd el :-)
2017. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!