Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak/Fiúk, tegyük fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk, tegyük fel tetszik nektek, esetleg már odáig is vagytok egy nőért/lányért. Hogyan kell viselkednie, milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie, hogy kiábránduljatok belőle?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez kemény. Nekem a pasikra van egy hosszú listám


19 l

2017. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha dohányzik, ha rendszeres káromkodik (főleg a "majd' összeszartam magamat" kategóriája és a "g*ci" bármilyen kontextusban felhasználása), ha nem szereti az állatokat, ha nincsenek önálló gondolatai, tájékozatlan a világgal kapcsolatban vagy egyszerűen csak buta. Ezenkívül nálam az is ilyen, ha van szociális élete, de ezzel tízezerből egy vagyok, mert én ugyanolyan magának való párt akarok, mint én magam vagyok. :)
2017. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 te is egyedül fogsz megrökönyödni életed végéig, az tuti :)

kevés olyan van, ami miatt ki tudnék ábrándulni abból aki vonz.

nyilván az olyan alap dolgok mint a ribänckodás és hasonlók.

2017. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Például ha felszínes, hazug, vagy anyagias, akkor nálam kapásból sztornó.
2017. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elég ha másik pasival/pasikkal látom enyelegni
2017. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Radikális feminista, következetlen, önző.

30/f

2017. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
Feminista, hisztirinyagép, féltékenykedős, irányításmániás, aki azt hiszi, hogy az én időm csak őérte van, felszínes, buta.
2017. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerte is vagy csak felépített róla valamit?

Így hirtelen nekem egy dolog jutott eszembe. Ha kiderül, hogy pénzzel boldoggá lehet tenni. Ez kiakaszt és azonnal pucolok. Szerencsére hamar kiderül nálam, mert azt hiszik ezzel a mondattal nyert ügyük lesz.

2017. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

@3

Észrevettem 24 év alatt. De szerinted mit kéne csinálnom? Kukába dobni az egész eddigi életemet és magamra erőltetni egy olyan szerepet, amit 5 percig se bírnék? Ja, akkor inkább maradok egyedül.

2017. júl. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha fel van téve, hogy már ismerjük egymást, akkor a következő dolgok nyomán ábrándulnék ki belőle:

- Véletlenül meglátok egy korábban még nem előbukkanó piercinget/tetováládt a testén.

- Meglátom cigizni, és kiderül, hogy mindig is dohányzott, csak még én nem láttam őt cigizni.

- Jelentős világnézeti eltérés bontakozik ki (pl. hitbeli ÉS politikai ellentétek, a kettő egyszerre már sok)

F19

2017. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!