Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális férfiak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben akár hányszor próbáltam ismerkedni egy rakás problémába botlottam, ami általában átfedett egymással.

Netes társkeresésnél(chaten és rendes társkeresőn is) mindig sikerül kifognom olyan pasikat, akiknek normális munkája, életcélja 0. Minimum a top 3 elfoglaltságban ott lesz a kondizás vagy van olyan is hogy más elfoglaltsága nincsen, csak a kondizás. Életcélja, tervei, nagy álmai egyiknek sincsenek vagy éppen a kondizáshoz köthetőek, ill. ahhoz hogy minél hamarabb megd**janak minél több csajt.

Ha szóba jön, hogy ki mit tanul/ dolgozik, akkor már attól kész van a legtöbb, hogy továbbtanultam, a második sokk akkor jön, amikor megtudják hogy mit(erről ebből kifolyólag lehetetlen velük beszélgetni, pedig nekem fontos lenne). Aztán az, hogy nekem a mesterdiploma, sőt a PhD (nyilván életkortól is függ, hogy tart-e már ott a másik) nekem természetes(én is ezt tudom nyújtani, ill. fogom, ha majd eljutok a tanulmányaim végére). Bár ezt általában fel sem merem hozni. Az is ismeretlen fogalom, hogy nekem nem a pénz számít, egy fillért nem fogadnék el, még egy kávé árát sem(nem hagynám, hogy a pasi fizessen). Amikor szóba jön, hogy engem mi érdekel, és erre én hülye őszintén válaszolok, akkor jön a meglepetés, hogy hát "én azt hittem, hogy a táskák". Nem talált. Filmekről, zenéről, könyvekről, tapasztalatokról, utazásról stb. a legtöbbel esélytelen beszélgetni, max. mosogatni megy ki külföldre.

Tehát általában nincs téma sem, így hamar zsákutcába jutnak az ilyen beszélgetések(mondjuk nem is kár értük). Munkahelyen ugyan vannak értelmiségi férfiak, de a legtöbb foglalt(tehát kiesik a választékból), általában a normális kinézetű, értelmes férfiaknak van barátnője, felesége(ez nem meglepő mondjuk). Tehát maradnak a nem túl jó képű pasik, akik általában nem tudom miért, de iszonyúan el vannak telve magukkal. Mindenesetre általában elfogadom, ha elhívnak randira, hátha lesz valami, vagy kiderül, hogy egész jófejek mégis. Na ehhez képest egész idő alatt az ő sztorijaikat hallgathatom, de mondjuk az 1 óra alatt szóhoz se jutok, pedig van ám nekem is véleményem, de ez vagy nem számít nekik, vagy nem is érdekli őket.

Pedig szerintem nincsenek nagy elvárásaim, egy teljesen átlagos kinézetű, értelmiségi, normális értékrenddel rendelkező férfit szeretnék, aki mellet úgymond van szavazati jogom, érdekli, hogy mit mondok, mit gondolok stb. Ebből pedig nem akarok lejjebb adni, mert abból katasztrófa lesz, nem kapcsolat.

Én sem vagyok pedig csúnya, nem arról van szó.

Csak annyit várnék el, amit én is adni tudok.

Röviden a kérdésem annyi, hogy hol vannak az ilyen férfiak, mert én már teljesen el vagyok keseredve.



2017. júl. 2. 23:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%

A barátzónádban.


Vagy már feladták, mert túl sokszor hallották, hogy legyünk inkább barátok, így koncentrálnak a karrierjükre, megvalósítják az életcéljaikat, utaznak, élnek a hobbijaiknak, ami te azon töprengsz, hogy az 1 bites gyúrósok miért olyanok amilyenek (ui én is sportolok így nem azzal van a gond)

2017. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem magad fölé választasz pasikban, azért jutnak az ilyen gyúrósok. Az értelmes srácokat, akiknek a belső tulajdonságait keresed meg közben nem veszed észre.
2017. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

nem ilyen kondikirály kellene nekem sem, de ha chaten ráírsz valakire, vagy ő ír rád, akkor nem tudod, hogy kicsoda-micsoda, amíg el nem kezdtek beszélgetni

amúgy én az életben nem mondtam senkinek, hogy legyünk inkább barátok

fiúbarátaim pedig nincsenek, sőt eleve kevés barátom van(ők is lányok), szóval hagyjuk ezt a friendzone szöveget :)

2017. júl. 3. 00:01
 4/38 A kérdező kommentje:

az egyesnek szólt, nem láttam az újabb választ

élőben átlagosakat szoktam választani, az ilyen kondisokat 10-15 percig bírom max, de amikor elkezdesz beszélgetni, nem látod hogy ilyen(nincs kép, legalábbis amíg nem küld)

amúgy nem ilyen kellene kinézetre, mert felfordul tőlük a gyomrom

2017. júl. 3. 00:03
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Alszanak.
2017. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig nem teljesen tiszta, hogy miért csak az lehet művelt, "értelmiségi", aki diplomás... Ugyanezt a munkahelyeken is eljátsszák. Apuci betolta, ő végigseggelte, aztán veri a papírra magát (tisztelet a kivételnek), de egyébként meg alap dolgokra nem képes az életben, vagy a munkájában...
2017. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
50%
Az egyes megválaszolta a kérdést, téma lezárva, jöhet a következő.
2017. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szia. Már itthon vagyok. Átugrasz ? Megvárjalak ? :D

30/f

2017. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Szergej55 ***** válasza:
22%
Legyél is nyugodtan elkeseredve, és főleg gondolj arra, hogy még ezer meg egy pofára esés vár, amíg alap összefüggéseket nem értesz meg a témával kapcsolatban.
2017. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném a barátaimat, hogy ajánlanak-e valakit neked? Nem neten ismerkedni, hanem ajánlás alapján. Hm?
2017. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!