Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak, mint ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak, mint ezek a barátaim, hogy találták meg a társukat, amikor nekem teljesen normális átlagos srácként nem sikerül?

Figyelt kérdés

Nem irigység vagy valami csak nem értem az okát...


Van egy haverom, aki genetikai fogcsíra hiánnyal született és így szórtak elől a fogai, elég furi, de mégis van vele egy aranyos kedves lány.


Másik haverom komoly pszichiátriai beteg..és mégis ott mellette egy kedves lány, aki kitart mellette és ápolja...


A harmadik haverom meg valami hormon betegségben szenved így nagyon el van hízva meg látszik rajta hogy valami nem oké és szintén összetenném a kezem olyan lányért aki vele van......



Én itt vagyok egyedül már 4 éve és semmi, egyszerűen nem találok még duci lányt sem, mindegyik foglalt vagy nem engem akar, nem értem nekik hogy a fenébe sikerülhetett?....


2017. jún. 12. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A barátaidnak szerencséjük volt, neked meg nem. Van ez így.
2017. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
a barátaid többet próbálkoztak mint te, és törtek össze az első 2 visszautasítástól, mint te.
2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem törtek össze
2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy ez szerencse kérdése nagyban. Ha nem vagy legalább átlagos, mi az esélye annak, hogy olyannal hoz össze a sors, akinek tetszel, és aki neked is tetszik?

Persze, próbálkozni kell, meg fejleszteni magadat, de akkor is szerencse kérdése.

2017. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe benne van a szerencse és benne van az is hogy nekik olyan egyéniségük van belső tulajdonságaik miatt amivel valamiért mégis megtudták fogni a barátnőjüket. Sajnos ez olyan dolog amit akkor sem fogsz megérteni ha 100x elmagyarázzák neked. Én nekem minden téren normális barátaim vannak és van csinos barátnőjük, kivéve a gyerekkori legjobb barátomnak és nekem nincs még barátnőnk. A barátom jól néz ki, kondiban tartja magát van jó egyénisége, jó humora és munka mellett egyetemen tanul plusz már a harmadik idegen nyelvből készül vizsgázni. Neki azért nincs barátnője amit ő maga megmondott mert nem jár el sehova, állandóan dolgozik és amikor van szabadideje akkor tanul és pihen. Hétvégén amikor mások elvannak valahol ő otthon tanul vagy épp leugrik edzeni, meg esetleg a hobbijával foglalkozik.

Ő is persze kivan azon hogy amikor bepróbálkozik egy kedves lánynál akkor nulla esélyt kap tőle, mert a lánynak nem egy otthon ülős pasi kell. Persze haver beismerte hogy igaza van a csajnak, és ezért nem is erőlködik annyira mert ő tudja hogy most tanulnia kell mert előrelépés vár rá ami út egy sokkal jobb élet felé.

Én is hasonlóan teszek, csak én szakmát tanulok és hiába járok el a többi barátommal ide-oda, és próbálkozok, már szinte sok félelmem legyőztem, nagyon sokat fogytam mert kövér voltam és mégis senkinek sem kellett. persze azoknál a lányoknál akiknél próbálkoztam és jutottam is valameddig ők beraktak a barátzónába majd összejöttek a baráti körömből másik barátommal vagy ismerősömmel. Legutóbbi amolyan friss fájdalmam az amikor 2 hónapon át hajtottam egy olyan lányra aki minden téren hasonlít rám, belsőre is nagyon egyformák vagyunk amit ő is megjegyzett és egy érdeklődési körünk volt, nagyon megkedveltük egymást és éreztem hogy jó úton haladok mert nagyon bejött. Van egy másik nem túl közeli haverom akivel csak időnként elvagyunk ha péntek esténként elugrunk sörözni, anno ő mutatta be nekem a csajt erre mit csinál, át összejött vele csak azért mert egy helyen dolgoznak és sokkal többet voltak egymással mint én vele. Én akkor nagyon nagyot csalódtam, nagyon rosszul éreztem magam amikor megtudtam hogy ők összejöttek és bár örülni akartam, nem tudtam, amit egyből kiszúrtak én meg elmondtam a véleményem mert elszállt az agyam, nem tetszett nekik, de ez van, mert már régóta rájöttem hogy az élet erről szól, az igazságtalanságról és a sok rosszról. Tudom hogy vannak jó dolgok, meg nagyon sok minden rajtunk áll, de sajnos ha a külső körülmények mást kívánnak csinálhatunk akármit. Alapból nagyon ritka volt az a lány jellemre akinél utólag próbálkoztam, nagyon nagy kivétel a mai 20-25 év körüli lányok közül ezért is fogott meg mert már akkor éreztem hogy nekem ő életem nagy szerelme amit eddig soha sem éreztem, pedig volt már barátnőm 140 kilósan de az megint egy másik sztori ami nem ide való.

Sajnos az élet ilyen, ez van, feladni nem szabad, én sem adom fel, pár napig duzzogtam, felfújtam magam 10.000 Ft-ért tankoltam az autómba és elmentem 3 órát kocsikázni 3 megyén szeltem át egy jó nagy kört tettem és akkor kikapcsoltam teljesen az agyam és utána amint hazaértem, elmentem 3 órát sétálni, telefont kikapcsoltam, kizártam magamból mindent és csak a nyugalmat akartam mert olyan helyre mentem. Akkor kiszellőztem, majd hazamentem, vettem egy nagy fürdőt és aludtam 12 órát legalább mindenféle altatóhatású szerek nélkül. Igaz hogy akkor erre potyára ment el egy nap szabadságom mert így jött ki, de megérte mert sokkal jobban éreztem utána magam, és most is jól érzem magam.

Én nem erőltetem a csajozást, másban keresem az örömömet. Én hiszek abban hogy úgy is eljön a nagy ő, de ha nem akkor egyedül döglök meg, de akkor teszek azért hogy egyedül is boldog lehessek baráti körben.

2017. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Időzítés, ismeretség, lehet, hogy másak az igényeik, mint neked. Lehet, hogy mondjuk normálisabb az értékrendjük, mert bocs, de nekem az kibszta a biztosítékot, hogy "még duci lányt sem", mintha az a "nem jó a ló, jó a szamár" kategória lenne. Ez felszínes. Lehet, hogy a barátaid másképp állnak ehhez a kérdéshez például, másképp tekintenek a nőkre, máshogy nyilvánulnak meg. Vagy egyáltalán, ilyen kis apróságok miatt másképp hat a kisugárzásuk.


De ha már a barátaid, miért nem kérdezed meg őket erről?

2017. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6os ratapintott a lenyegre.

Te nem veszed eszre de lehetnek olyan megnyilvanulasaid amik a nők 99%ra taszítóan hatnak. Nemtől, kortól, súlytól függetlenul. Ez pl tipikusan ilyen.


Mitől kevesebb egy duci lány? Miért lenne veled egy duci vagy egy fogatlan akarmilyen lany is ha erzi, hogy ennyire szarba se nezed, es mindegy szamodra csak nőből legyen es lyuk legyen rajta? Mert ez az a kategoria.


Volt pár ilyen srác ismerősöm, öntelt nyivákoló taknyok voltak. Minden szembejövő lánynál próbálkoztak, és innentől mindegy volt, hogy jóképűek e vagy gazdagok, mert a jellemuk annyira taszító volt, hogy a lányok ezt azonnal kiszagolták és elkerülték őket.


Ez az amit a srácok szeretnek úgy emlehetni, hogy "Megint bezártak a barátzónába brühühü"...


Normális lány akinek nincs valami tenyleg nagyon súlyos önértékelési és pszichológiai zavara, miért lenne együtt egy ilyennel?


Nem tudom téged konkrétan miért kerülnek a lányok, az egyik ami a mondataidból kiszűrtem, a többi saját tapasztalat és vélemény, ami hátha segít önképet fejleszteni.


Női szemszögből, de szerintem simán emberi szemszogből, te is olyanok mellett erzed jol magad, ahol fontosnak es kulonlegesnek erzed magad, nem pedig egy megtűrt duci lánynak, mert nem találtak még nálad jobbat...

Ő könnyebben fog lefogyni, mint ezek a srácok ilyen jellemhibán bármit kozmetikázni...


30N.

2018. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!