Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már munkamániás párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már munkamániás párotok? Hogy működött a párkapcsolat egy igazi "workaholic"-kal?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki nem elég, hogy későn ér haza, de mikor megjön, a hóna alatt ott van egy nagy paksamétányi irat, és közli a párjával, hogy "bocs, drágám, de ezt még ma muszáj megcsinálnom. Ha nem lesz kész, a főnök megöl." És ez megy rendszeresen, nem ritkán még hétvégén is.


Voltatok már ilyen emberrel párkapcsolatban? Hogy működött? Lehet egyáltalán egy ilyen illetővel kapcsolatot létesíteni, együtt élni?



2017. júl. 3. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha sokat dolgozik, viszont szólj neki, hogy téged ne hanyagoljon. Ha együtt laktok, akkor beszéljétek meg azt is, hogy mennyi fizetésért mennyit vállaljon magára.
2017. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg ebben elek. Engem ez azert nem zavar, mert azt nem birom elviselni mikor valaki a nyakamon log. En kifejezetten szeretem ezt igy. Magamnak valo ember vagyok en is. Neha vagyom ra, hogy elmenjunk kettesben ide-oda, altalaban meg is valosul, csak nem azonnal, hanem varnom kell ra par napot/hetet...
2017. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sokáig ilyenben éltem. De szörnyű volt :( menekülök, ha ilyen fiút találok. Az otthon számomra otthon, nem munkahely.
2019. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!