Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha a nők vennék...

Mi lenne, ha a nők vennék kezükbe az irányítást?

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha a nők jobban megválogatnák, hogy kinek szülnek gyereket? Pl. nem szülnének alkoholistának, munkamániásnak, megrögzötten hierarchikus kapcsolatokban gondolkodóknak? Lenne rá esély, hogy a hoppon maradt férfik változtatnának, és megpróbálnának jobban alkalmazkodni a nők igényeihez?

2014. jún. 9. 15:33
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
31%

Volt már ilyen társadalom. Mivel befuccsolt, gondolhatod, hogy nem jó a rendszer.


Rengeteg nő tesz alkoholistává férjhet, munkamániássá férjet, apát, testvért, gyereket. Úgyhogy hagyjuk ezt a kékharisnya-feminizmust, mert éppen annyit árt, amint a hímsoviniszta gondolkodás.


EGYÜTT kellene tudni élni, békében és mindenkinek azt megtalálni, hogy ki mire jó és azt csinálni, amihez ért.

2014. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Akkor a férfiak kisgyerekek, akiket lehet irányítani? Nem, aki épeszű, az kilép egy mérgező kapcsolatból, nem lesz se alkesz, se munkamániás. Nehogy már nektek, a teremtés koronáinak ki kelljen lépni egy kényelmes kapcsolatból, meg bármiért felelősséget kelljen vállalni.
2014. jún. 9. 15:39
 3/58 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez sosem fog kiderülni, a nőknek "babó" kell, mindegy milyen áron, hova, kinek... mottójuk: HA ARRA VÁRNÁNK, HOGY MINDEN IDEÁLIS LEGYEN, MÁR KIHALT VOLNA AZ EMBERISÉG! Mindenhol ez van, ha az egyik szül, egy éven belül igyekszik a barátnője/lánytestvére is tehherbe esni, habár az ő élete még messze nem tart ott, no de amelyik nőnek bekattan az agya, ott nincsenek észérvek, nézd csak meg a bűnügyi híreket, hányan szülnek agresszív állatnak, aki aztán agyonveri a gyerkőcöt... de mit szàmít ez, hát babó, babó, BABÓ!!!
2014. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor lennének általánosságban boldogabbak a nők, és általában mindenki, ha a nők jobban megválogatnák, hogy kinek szülnek gyereket.
2014. jún. 9. 15:40
 5/58 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj a hormonokkal és az ösztönökkel, hogy képesek leállítani a racionális gondolkodást. De miért is tragédia az, ha kihal az emberiség? Az se neked, se nekem nem fog fájni.
2014. jún. 9. 15:42
 6/58 piriiiiii ***** válasza:
12%
2014. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne. De igazából ez olyan lutri. Nekem volt olyan kapcsolatom, ami 4 évig tökéletesen működött, ha nem pont egyetemre jártam volna, szültem is volna neki gyereket. Aztán az ötödik évben bekattant. Szerencsére így le tudtam lépni, de egyáltalán nem látszott előre, hogy ez lesz. Valószínűleg elég sokan vannak még így ezzel, csak nem ilyen szerencsések és a gyerek után derül ki, hogy rossz ötlet volt.
2014. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
74%
Mi lenne, ha gondolkodnál, mielőtt durván általánosítasz?
2014. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha nem állandóan az eredendő rosszat látnátok a nőkben? Hm? És nem a főellenséget? Mert én pl. úgy gondolom, hogy vannak normális férfiak, nem is kevesen, csak sokszor hoppon maradnak. Nekik kellene lehetőséget adni, és aki nem érdemes arra, hogy családja legyen, annak meg ne is legyen.
2014. jún. 9. 15:48
 10/58 anonim ***** válasza:
29%

A kérdésbe még belegondolni is rémes. :D

Az alatta lévő meg más tészta: ha a nőknek több eszük lenne, megválogatnák. Egyébként pedig van abban valami, hogy egy boldogtalan kapcsolat/házasság, igenis alkoholizmusba vagy munkamániába üldözheti a másik felet, leggyakrabban a férfit. Mert a férfi inkább elnyomja az érzéseit, és pótlékot keres.

De épp elég nő is van, aki hasonlóan dilibogyókhoz nyúl, ha megoldatlan problémái vannak.

2014. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!