Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretnek ennyire koslatni és segget nyalni fölöslegesen?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam megérteni... Van egy nő, akinek az értékrendje és esze egy darab trágyájéval vetélkedik és neki akarnak megfelelni. Képesek azért drágább kocsit venni meg ilyen idétlen képmutatással szórakozni, hogy egy olyan nőnek tetsszenek, akit normális ember elkerül és inkább örül neki, ha sosem akar tőle semmit.


Vergődnek meg írkálnak olyan nőknek, akik válaszra sem méltatják őket meg flegmáznak velük, utána még ők kérdezik, hogy mit tegyenek, hogy figyeljen rájuk.


Egy játszmázós buta kis pïcsa miatt keseregnek és őt akarják meghódítani, én meg nem tudom felfogni, hogy süllyedhet valaki ennyire mélyre. Utána meg megy a nyekergés és az önsajnáltatás, hogy milyen szemetek a nők.


Igen, van, aki az. A pasik közt is, mégsem akartam egynek sem megfelelni, aki tiszteletlen volt velem, vagy egyszerűen szar az értékrendje. Nem húztam azért magassarkút, hogy neki tetsszek, ha egyszer nem érzem kényelmesnek és nem szeretem hordani. És sokkal inkább ragaszkodom ahhoz, hogy megette a fene, ha valaki nem az embert méltányolja bennem, hanem azt, hogy mennyire feszítek szépen magassarkúban, vagy mennyi pénzem van. Igen, igyekszek jó nő lenni és kihozni magamból én is a maximumot, de ezt nem másokért teszem és pláne nem úgy, hogy nem is én vagyok a végére. Ilyennek soha a büdös életben nem akarnék tetszeni, aki csak azért nem választ, mert egy konkrét ruhát nem aggatok magamra, vagy mert ezt vagy azt tanulom az ő elképzelései helyett. Ez az én életem és nem egy férfi nemiszerv köré fogom szervezni, hanem ő jön ide és vagy tetszik neki, vagy nem, vagy elmegyünk randizni, vagy nem. Ha lenne sok pénzem, azt is eltitkolnám és igyekeznék átlagosnak tűnni, hogy ne ilyen ócska kis rïngyók akarjanak... Ti meg komolyan képesek vagytok eköré szervezni mindent és még venni is egy pïnamágnes kocsit, vagy puccos helyre menni?


Bocs, de ez szánalmas. És talán a saját hülyeségetek miatt nem kéne a normális nőket szidni, hanem kihúzni a fejeteket a nők seggéből és olyan nő után érdeklődni, aki után kifizetődő. Meg aki ér is valamit. Nem veszitek észre, hogy ezzel pont ti termelitek ki a rïbanchercegnőket?


2017. júl. 3. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tényleg ilyenek, de azért nem mindenki. És sok olyan Teszkós Terike is van, aki telesírja az oldalt, hogy neki sosem lesz álompasija, és nyöszörög, mert a mostani alkoholista veri, és terrorizálja lelkileg, de elhagyni nem meri, mert akkor mi lesz ővele. Szóval ez mindkét nemnél megfigyelhető.
2017. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért egy bántalmazó kaocsolatból kilépni KICSIT más tészta... Ne menjünk ebbe inkább bele, mert megint ott kötünk ki, ahol minden prosztó vitában, hogy áldozathibáztatás. Egy tiszta sem tudja felfogni, milyen függőként élni. Szerencsére nem volt ilyen kapcsolatom, mert én sem tudom elképzelni, hogy nem lépek ki, amint valaki egy ujjal hozzámér erőszakosan, de inkább nem osztanám az észt, amíg benne nem voltam...
2017. júl. 3. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért koslatnak az ilyen nők után, mert nem látnak tovább a farkuknál, és az a fontos, hogy jól nézzen ki a nő, a többi meg le van szarva, az sem baj, ha buta mint a föld.
2017. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre egyszerűen tudok neked válaszolni.

Azért mert azok a nők feltűnőek és erősebb a szexuális kisugárzásuk.

Vannak akiknek ez elég és vannak olyanok akik kicsit továbbgondolják a dolgot miután megismerik az illetőt, hogy lehet ennyi nem elég.



Te is meg fogod találni azt a pasit aki szeretni fog majd, és értékeli azt amilyen van.

2017. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretünk.

Amit te leírsz egy nagyon kis része a férfitársadalomnak, ha zavar foglalkozz a többiekkel akik nem ilyenek.

2017. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én SENKI után nem koslatok, és nem nyalom senki seggét.

Még csak kocsim sincs, pedig bőven telne rá, havi fél misit keresek.

Ha bejön egy nő, akkor a tudtára adom, de nem tapadok, nem kaparok, mert utálom a játszmázást.

De azért tippelj egyet, ki kap meg több nőt: a BMW-s, tapadós, nyomulós köcsög, vagy én?

Igen, jól tippelsz, a BMW-s.


Szóval ennyit erről :D

2017. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Azoknak a tagoknak kéne válaszolni, akik napi szinten írják ide a baromságaikat:"Ha lesz egy fullos kocsim, az imponál a nőknek?" stb.hülye kérdések...de ha jól sejtem, pont ezek nem fognak neked válaszolni.
2017. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire a dekoratív nőké a parfüm,az új ruha,a wellness-hétvége,a külföldi nyaralás.Hogy miért?Azért,mert jól néznek ki.Tök mindegy,hogy egy hete még mással hentergett a kis Hercegnő,elvisszük ide-oda,villogunk vele,mert ez a menő.Tök mindegy,hogy a lányunk lehetne,mert az menő.Az átlagos és főzni tudó nők pedig,akiknek a könyv nem csak porfogó,rohadjanak meg.Mi nem vagyunk menők.Néhány randi,és helló.Ilyen az élet.Mondjuk nem irigylem,én mindezt magamnak is megteremtem.Sz..rok az ilyen emberi hulladékokra.
2017. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Nos Kérdező, a válasz egyszerű - mert a nők legjava csak így szerezhető meg, ha egyáltalán.

Az értelmesebbje hamar belátja, mennyire fölösleges és értelmetlen dolog, és inkább éli boldogan az életét csajozás nélkül. A társfüggő akaratgyengék meg csüngjenek csak a nőkön, amíg bele nem fáradnak, előbb-utóbb le fog esni a tantusz nekik is.

2017. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

"Az értelmesebbje hamar belátja, mennyire fölösleges és értelmetlen dolog,"


Az értelmesebbje inkább azt látja be, hogy kevés a kocsi, ház, pénz ahhoz, hogy egy nőt megtudjon szerezni, tartani.

2017. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!