Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a megoldás ebben a...

Mi lehet a megoldás ebben a helyzetben? Nem elsősorban módszereket, hanem pszichológiai dolgokat szeretnék tudni. Lehet hogy csak én aggodalmaskodok fölöslegesen, de vhogy így tapasztalom.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem hogy más, én magam gyűlölöm önmagamat kívülről tekintve (túl nagy túlsúly: én 40 kg-ra becsülöm a súlyfölösleget). Elég fiatal vagyok, ilyenkor sok szempontból sem előnyös a túlsúly, de amik foglalkoztatnak is, hogy nagyon hamar fáradok és hát ennyi idősen azért már néha elgondolkodik az ember a (egyenlőre rövid) kapcsolaton, de hát max álmodni tudok erről :(
2011. nov. 29. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk lefogysz? :D
2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na köszi, de pont ez az, hogy régóta nem sikerült (sokféle módszert próbáltam már!)
2011. nov. 29. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a súlyod a problémád igazából. Ha karcsú lennél, találnál más kivetnivalót, ami miatt "megérdemled", hogy ne szeresd magad, és ne is álmodhass arról, hogy más szerethet...

Aki hajlamos önmagát nem szeretni, az MINDENTŐL függetlenül űzi ezt a "sportot"...

Ezen kell dolgozni, az önmagaddal való kapcsolaton.

Hány éves vagy? (Hogy tudjam, mit ajánlhatok).


35n

2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tinédzser korszak közepe, talán a legrosszabb....
2011. nov. 30. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlok Neked serdülő pszichodráma csoportot, pl itt:

[link]



Nagyon sokat segít a felnövésben, az önmagaddal való jobb viszony kialakításában, abban, hogy jó légy magadhoz...

2011. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!