Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jött létre az előítélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött létre az előítéletesség az edzősök ellen?

Figyelt kérdés
Csak ribizlikkel tudok ismerkedni, vagy bulikban táncolni, mert a rendes lányok számára én automatikusan bunkó önimádó gyúrós vagyok, és nem is hajlandóak ismerkedni velem. Egyedül azok a lányok hajlandók velem ismerkedni, akik viszont számomra egyáltalán nem vonzóak, ők viszont tapadnak rám, de ők azért, mert ők a "tökmindegy nekem csak legyen valakim" kategóriába tartoznak. Miért alakult ki ez az előítéletesség? Szerintem akármilyen alkatú között előfordul bunkóbb fajta, ez nem csak és kizárólag edzősökre vonatkozik. Ez blokkol abban, hogy ismerkedjek. A ribizli kategóriájú csajok számára viszon távol nincs elég egóm...Tényleg ennyire bunkó lenne a gyúrósok többsége, hogy így megutáltatták magukat?

2017. júl. 3. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És kik szerint és mióta van ez az előítéletesség? Mivel én tőled hallok ilyet először!! :O


Egyébként pedig te döntöd el, hogy kivel jössz össze. De látom, mégse választod az egyedüllétet, hanem inkább az általad r..bizliknek titulált csajokkal jössz össze.

Te se vagy olyan ártatlan, mint ahogy azt te be szeretnéd magad állítani.

2017. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is van ilyen előítélet. Legalábbis ha az oldalon olvasod, minden izmos ostoba, bunkó, agresszív. Pedig nem.

Ez ugyanaz lehet, mint amikor a kövér nők fikázzák a sovány nőket. Ez könnyebb, mint fogyni/edzeni.

2017. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem az oldalból tudok kiindulni, hanem a magam tapasztalataiból. Akármikor beszéltem gyúróssal, mindig sekélyes, felszínes, üres embereket sikerült megismernem a személyükben. Igyekszem nem általánosítani, nyilván tudom, hogy vannak kivételek, mint minden más esetben is, de úgy vettem észre, hogy 10 gyúrósból 8 ezt az előítéletet támasztja alá. De a szomorú ebben az, hogy egyszer összejöttem egy ilyen gyúrós-kondis sráccal, akinek ráadásul még azt sem mondhatom, hogy csak és kizárólag ennyiből állt volna az élete, bízva benne, hogy talán az előítéletek meg satöbbi... De negatív tapasztalat volt, mit tagadjam, hiába ismertem meg jobban és mélyebben, csak nem sikerült megcáfolnia az előítéleteket (a baráti köre meg még annyira sem, akik szintén gyúrósok voltak, na de abból a nagyon sztereotipikus fajtából).
2017. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen, létezik ez az előítélet. Megvan neked a kigyúrt, teletetovált kopasz, aranyfukszos, napszemüveges börtöntöltelék, aki ül a bömösben vagy a merdzsóban és üvöltet valami lakossági modern népzenét? Na ez az a sztereotípia. Van tapasztalati alapja? Van. Minden gyúrós ilyen? Nem. A gyúrósok többsége ilyen? Szerintem nem, de ezt senki nem fogja tudni megmondani neked.


Amit tehetsz, hogy próbálsz minél több helyen ismerkedni, nemcsak bulikban és a beszélgetés során meggyőzni a másikat, hogy duzzadó izmaid dacára a fejed nemcsak egy ütvefúró helyettesítésére alkalmas.

2017. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát meg kell hagyni én végül is nem lettem michelin baba,elég ruganyos testem van.Inkább faroknövelő edzésekre töltöttem volna azt az időt amit badyra:)megvastagodott derék és hát, mondta is egy sportorvos nekem legjobb testet fiam az úszás csinál!Nem baj legalább a rendes lányok kevesebbet is szexelnek nem?
2017. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen előítélet...és bizonyára nem ok nélkül, hanem a rossz tapasztalatok miatt...persze itt is vannak kivételek!
2017. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok esetben okkal gondolnak így ránk. Nagyon sok testépítéssel meg fitnesszel hibbi szinten vagy verseny szinten foglalkozó embert ismerek, hát az istenért sem értünk szót. A legtöbbjük mindent feltett a külsejére, össze-vissza mutigatja magát a közösségi médiában (fél)meztelenül, ami számomra komolytalan és visszataszító, máshoz hozzá sem tud szólni, mindenkit kb abban mér, hogy hogy néznek már ki, és általában azt hiszi magáról, hogy ő az isten. Emellett meg halmozza az egyéjszakásokat és bukdácsol az egyetemen, ha egyáltalán felvették. Soha nem akarnék ilyen párt magamnak, meg olyat sem, akivel nem lehet leülni néhanapján borozgatni, mert juj, a szénhidrát.


Én is edzek, keményen, mellette ugyanilyen keményen tanulok és megmaradtam embernek. Büszke vagyok arra, amit elértem a sportban és tetszik az alakom, de soha nem tettem emiatt különbséget ember és ember között és sosem hittem magam annyira jónak, hogy hencegjek vele, vagy hogy a pîcsámat toljam a kamerába és mehet is instára vagy Facebookra. Ugyanaz a kulturált, komoly nő vagyok, csak annyi változott, hogy heti 5-6x szétkapom magam, meg lett egy olyan alakom, amivel elégedettebb vagyok és energikusabbnak érzem magam. De semmi rovására nem ment. Viszont elismerem, hogy nehéz volt néha a földön maradni, és úgy intézni a dolgokat, hogy ne menjen semmi rovására. Végső soron ez csak egy hobbi.


Viszont épp amiatt, mert a többség nem ilyen, engem is ítéltek el szép számmal, meg kuurváztak random, meg engem is kezeltek sokszor butácskának, vagy könnyen kaphatónak... Meg sokan emiatt azt hiszik, hogy csak a szobortestű pasik tetszenek nekem, az ilyen pumpedgabok meg akadnak rám, de nekem arra nincs szükségem. Unom már nagyon, de nyilván nem hagyom emiatt abba, mert én így érzem magam jól. A lelkiismeretem tiszta, a párom meg majd olyan lesz, aki hajlandó túljutni a külsőségeken.(:

2017. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél.Nincs előítélet,ha nincs olyan ember,aki alátámasztja.Sajnos márpedig a gyúrosok közül én elég sok izomagyú,felszínes kirakatemberrel találkoztam már.Van,aki a menőségért edz,meg kavar lánya korabeli kis ostobenkó qrvákkal.Akik maximum edzőteremben pultoznak,vagy kávét főznek valami komolytalan cégnél.Amit én láttam ebből az egészből,az hányinger,legalábbis számomra.Nem,nem vagyok zsíros,sem rusnya...köszi! ;-)
2017. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!