Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek egy randi, beszélgetés, ismerkedés utáni feldobott állapotot követő "mélypont" ellen?

Figyelt kérdés

Mire gondok?

Végre összejön egy jó beszélgetés egy kedves lánnyal, vagy fiúval (lányok, fiúk is írhatnak), majd másnap "elönt" a feszültség. Van aki ilyenkor iszik, vagy mértéktelenül cigarettázik, mások önkielégítési "maratonba" esnek... Egyik se túl jó, de valahogy "rezetelni" igyekszünk az agyunkat.


Általában másnap foszlik szét a rózsaszín köd és kezdi átgondolni az ember, jó, vagy rossz lenne-e az adott kapcsolat. Ill. várakozunk, hogy keres-e a másik. Vagy éppen mi keressük fel őt, de nem válaszol azonnal.


Szerintetek mi ilyenkor a jó stratégia? Sportolás? Pl. futni. biciklizni, vagy úszni? Esetleg olvasni?

Főleg nyáron, amikor nagy a hőség.

Vagy "kutyaharapást szőrével" és másnap is egy újabb fiúval, lánnyal igyekszünk megismerkedni?



2017. jún. 14. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól telt a randi nem értem a "mélypontot" meg, hogy min feszengsz.

Túlstresszeled a semmit...

2017. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem randizok senkivel, 100% hatékonyság. Nem mintha akarna velem bárki is :D #duplabiztonság
2017. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó rondának lenni, mert 10.000% hogy nem lesz folytatás...
2017. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez az egész randizás, feszengés olyan erőltetett. Sosem csináltam még. Akivel jól elbeszélgetek, érzem, hogy hozzám való, és neki is szimpaTikus vagyok, ezt folytatjuk feszengés, idegeskedés, játszmázás nélkül egészen addig, amíg olyan közel nem kerülünk, hogy lelki társakká válunk. Mindent megbeszélünk.
2017. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem kéne ekkora jelentőséget tulajdonítani az ismerkedésnek. A heves érzelmeket csak az váltja ki, hogy már előre túl nagy elvárásokat támasztasz az egész, még ki sem alakult kapcsolat felé, beleéled magad, rommá idealizálod a másikat és minden rezdülésének különleges fontosságát látod.

Ezt kéne abbahagyni. Annak, ami a személyes találkozó előtt történik (külön kiemelve a netes beszélgetéseket), egyszerűen nem szabad súlyt adni, nem szabad azalapján ítélni, kombinálni, továbbgondolni. Arra való csak, hogy kiépítsetek egy kölcsönös szimpátiát, amire utána személyesen tudtok majd építeni.

2017. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5


Ez olyan rossz. Aki személyesen nem olyan megnyerő, mint írásban az "halott ember" a témában?

2017. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Személy szerint semmi űrt nem érzek sem előtte, sem közben, sem utána, sem semmikor. De te mit csináltál a randi előtt? Merthogy én ugyanazt csinálom utána is, nem teszem magam függővé egy randitól, talán ezért sem éreztem soha, amit te.
2017. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézus :D

Na akkor sorra, mert van itt pár baki:

1: Egy beszélgetés után eszem ágában sincs még kapcsolatban gondolkodni, nem hogy azon, hogy jó vagy rossz lenne. Nincs elég információm a másik félről.

2: Egyébként sem gondolkodni kell arról, hogy egy kapcsolat jó lenne-e. Eleve ha ismerkedem, elvileg szeretnék kapcsolatot, tehát ezt a kört eldöntöttem. Hogy az adott emberrel szeretnék-e, azt meg eldönti az idő és az, ahogy folyamatosan megismerem és vagy egymásba szeretünk és működőképesnek tűnik a dolog, vagy nem. Nem hajt a tatár, van idő randizgatni, akár heteken-hónapokon át is, ha nem tuti az érzés az emberben. Egyébként ismerem magam és tudom, mikor nem menne (pl. ha távkapcsolat lenne, vagy ha a másik külföldön képzeli a jövőjét és hasonló "kizáró okok")


A jó stratégia a "megelőzés". Az, hogy nem éled bele magad semmibe az elején, hanem úgy állsz hozzá, hogy te csak megismersz egy embert. Nem társat keresel, nem a férjed/feleséged, hanem csak megismered.


Ha meg nyakig benne vagy, teljesen mindegy, mindenkinek más válik be, ahogy szakításnál is. A magad érdekében leinni a fenébe magad nem javasolt, más ágyában kelni sem biztos, hogy jobb lesz egy kifacsaró érzésnél. De van, akinek ez a stratégiája, én lekötném magam azzal, amivel amúgy is szoktam, általában könnyen visszazökkenek a magam életébe.

L

2017. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első randin mindketten jól éreztük magunkat és nyitottak vagyunk a folytatásra, az szerintem kimondatlanul is egyértelmű. Nem rágom a körmeimet, nem dohányzok, nem iszok, nem izgulok (ha nem ment jól, akkor sem, mert nincs min). Jön a második randi, majd a harmadik, majd a negyedik és minden megy a maga medrében. Nem kell ezt túldramatizálni, mert még szívrohamot kapsz.

Ha egy randi jó volt, akkor nem foszlik szét másnap a köd, sokkal inkább erősödik!!!

Egy randi alapján miért kell boncolgatni, hogy vajon jó kapcsolat lenne-e ebből? Jóslással foglalkozol?

2017. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem volt randi utani melypontom. Ez az egesz felvetes rohejes es lathatoan egyedi viselkedes NALAD
2017. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!