Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy amerikai realityben a milliomos pasiját megcsalta a barátnője egy hajléktalannal. Szerintetek mi visz rá egy nőt arra, hogy ilyet tegyen?

Figyelt kérdés

A Hűtlen házastársak(Cheaters) c. műsor egyik epizódjában volt egy ilyen sztori. A pasi full gazdag volt, a nője viszont összegabalyodott egy homlesszel, aki egy elhagyott gyártelepen lakott egy kalyibában. Egyszer úgy akarta a csajt lenyűgözni, hogy a kukából túrt neki egy bundát, és feladta rá - a nő meg elolvadt a gesztustól:)


A milliomos pasi felkereste a stábot, hogy buktassák le a nőjét, mert ő már egy ideje gyanította, hogy az félrelép. Ez be is igazolódott, nyomoztak utána, megfigyelték, majd az alkalmas pillanatban lecsaptak rájuk, a gazdag pasival együtt(aki rendesen el volt képedve, hogy egy homlesz lett a vetélytársa). Akkor is éppen a kunyhóban kupakoltak, az ágyból lettek meztelenül kiráncigálva, hogy színt valljanak:)


A nő közhelyesnek mondható indokkal jött, hogy azért tette, mert a pasija már régóta nem törődött vele, azt gondolta, hogy őt pénzen meg lehet venni. A hajléktalan fickó meg odaadó volt, és tényleg szerette - végül vele is maradt. A pénzes koma meg csalódottan ment el a helyszínről.


Szerintetek létezhet ilyen akár nálunk is? Hogy a jólétben, de érzelmi sivárságban élő nő félrelép egy szegény, de szerelmet nyújtani tudó férfival? Tényleg ennyire fontos a nőknek a törődés, a szerelem, hogy a gazdagságról is hajlandóak lemondani miatta adott helyzetben?


Mit gondoltok erről? Esetleg tudtok hasonló megtörtént eset(ek)ről a környezetetekben?



2017. júl. 5. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki tudja, a szerelem..
2017. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem minden igaz, ami a tévében van :)
2017. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintetek mi visz rá egy nőt arra, hogy ilyet tegyen?"

Talán a rendező? Esetleg még a producert tudom elképzelni.

2017. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a milliós fizetése, és a szerződésében vállalt kötelezettségek.
2017. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy azzal jöttök, hogy ezek megjátszott dolgok. Láttatok már akár csak egy részt is belőle? Olyan indulatok, hajtépések, verekedések, szitkozódások vannak benne, hogy egy percig sincs kétségem afelől, hogy valós eseményeket látok. Sokszor még a biztonságiak is kapnak néhány sallert, sőt, van, hogy a műsorvezetőnek is ki kell vennie a részét a balhéból(persze csak verbálisan), mert belerángatják.
2017. júl. 5. 10:35
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Az, hogy azért az epizódért is kaptak egy halom pénzt lol, elnehiddmár :D


Kis Piró nem kap fizetést a tévétől, ha lefekszik egy "hajléktalannal"

2017. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem lettem gazdag. :-)
2017. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jah, persze.

Black Friday-kor is milyen indulatok vannak, pedig csak 20 ezerrel olcsóbb a TV.

Akkor szerinted?

2017. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hajléktalannal nem volt dolgom, de nekem is volt párom, akit otthagytam a pénzeskedése miatt olyanért, aki törődött is velem. Folyamatosan kimászkált hetekre-hónapokra külföldre, ha találkoztunk, telefonálgatott meg fontoskodott, folyamatosan idegroncs volt, ha szóltam neki, hogy hagyja, akkor hisztis voltam, engem ezekért nem fog soha a büdös életben kárpótolni a pénz. A másik meg meghívott egy olcsó kávéra, de ezen kívül nekem adta mindenét, amije van, a titkaival, a figyelmével, az idejével, a szeretetével, a tudásával...


Az igazi csillagokat lehozni lehet, nem megvenni, de ezt egy (sztereotip értelemben vett) tuskó, karrierista BMW-s sosem fogja fel, csak a saját vackaiba szerelmes...

2017. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kommentekről hirtelen Hujber jut eszembe: mind színészek voltak. :DDDD Nőjetek fel, agyatlan pénzmániások...
2017. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!