Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj lehet, hogy nagyon kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet, hogy nagyon kedves, jófej vagyok a nőkkel, de eszembe se jut bepróbálkozni náluk mert tisztában vagyok a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Sajnos szóvá teszik, sokszor hiszik hogy titkon szerelmes vagyok beléjük mert nem udvarolok, nem mondok szexista poénokat, nem dicsérem a külsejüket. Általában kedvelnek, de pont emiatt nem tudnak hova tenni aztán ellenem fordulnak. Van, hogy nagyon jóban vagyok egy partner irodában egy csajjal aztán mivel nem próbálkozok be a poénok, dumálgatás ellenére, kitalálja hogy a ronda srác beleszeretett és utána már nem is köszön. A semmiből jön ez, aztán utána hallom vissza mástól.

Ha be is jön a csaj, semmit nem mutatok belőle. Nincs értelme. Sajnos fiatalabb koromban sokszor megkaptam hogy ronda a fejem, gúnyoltak meg ilyesmik, az utcán is nap mint nap látom hogy soha nem néz rám egy csaj se. Ezért inkább nem erölködök. Volt hogy kamu tanult önbizalmat vettem fel és bepróbálkoztam de minden esetben leráztak. A testemet dicsérték többen is de az egyik őszinte csaj elmondta hogy a nők a fejet nézik egy pasin hogy mennyire jóképű, így hiába vagyok kockahasú meg izmos ez nem jelent náluk semmit.


2017. júl. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Okosat és értelmeset nem tudok mit mondani, vagy tanácsolni. Pláne hogy nem is láttalak.

De azt mindenképp elárulom, mélységesen tisztellek, hogy nem úgy mint itt a gyk-s fiúk 99%-a elkezdesz bunkó lenni a nőkkel, csak mert tisztába vagy vele, hogy azért a külsőd miatt nem veled járnánk, ha már megtehetjük hogy helyes fiúnk legyen.

Tudom, ez kva szarul hangzik, meg kvára szar is, de legalább tartás, és épeszűsség van benned!

2017. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig be kell, persze azt érezni kell, hogy kinél lehet éppen esélyed...tudod, én nem hiszek olyanban, hogy valaki soha, senkivel nem tud összejönni...kitartás és összejön...
2017. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Alapjában én is így vagyok, igaz én is a szép nőkre hajtottam mindig, van benne igazság, hogy a nőknek is vonzó pasi kell, de nem minden nőnek van azért vonzó pasija, hisz nincs annyi vonzó pasi, minden csajra, sok átlagos, átlagalatti nő, csaj van, akik lefekszenek, járnak hozzád, hozzám hasonlóval. Szóval ha jó ilyen "alsó kategóriás" csaj, akkor próbálkozz.
2017. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
51%

#1 azert ne keverjuk, mar ossze a gyiket, a valo elettel. az itteniek 99%-a azert bunko, mert eloben nem lehet az. S a frusztraciojat igy vezeti le. Ha tetszik egy lany nekik mondjuk egy barati tarsasagban hanyan, mennek oda, s felvallajak azt, hogy a csaj lekoptassa, de beprobalkoznak. Szinte senki. A valo elet maskeppen megy, hala az egnek.


Marpedig kell egyfajta kettosseg, Az itteni nok is mindig egy kedves normalis sracra vagynak, de mellette megemlitik, legyel talpraesett, hatarozott, humoros. Szoval ezken kellene javitani nalad.

A tanult onbizalom semmit nem er, miert nem hiteles. Csak felvettel egy szerepet, ami nem te vagy, azt a nok elsore kiszurjak. Onbizalmat, meg ugy tudsz epiteni, ha ki mersz lepni a sajat korlataidbol. Pl menj oda ahhoz, a csajhoz, s kerdezd, meg hogy mi van vele. Ugy erzed, eltavolodtatok, meg hallottal, pletykakat, s szeretned tudni, ez most tenyleg igaz. O fog a legjobban meglepodni, hogy ezt meg mered tenni. Nah az ilyenkbol epul fel az igazi onbizalom.


A masik, nem mondasz szexista poenokat, nem dicsered a kulsejuket. Nah ezzel, pont, hogy beleteszed, magad a luzer szerepbe. Ha ugy erzed magad hol, hogy poenkodsz a lanyokkal akkor tedd azt. Nem kell gusztustalannak lenned, de mindenki orul a dicseretnek, en fiukat is megszoktam dicserni, ha tetszik a haja, vagy a nyakkendoje. Most mi rossz van abba. Nem vagyok meleg. De kimondom amit gondolok. Egy par alkalom volt, mikor kellemetlen helyzet kerekdett ki belole, de 1-2 perc alatt megoldodott az is. Mindenki jobban orul, ha valaki oszinte.

2017. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat! Igazából úgy gondolom, hogy kb senkinél nem lehet esélyem. Azt kifelejtettem a kérdésből hogy nem utazom nálam "magasabb kategóriás" szép nőkre. Igazából én bárkivel beszélgetek aki kedvesnek tűnik, nem ez alapján válogatom meg hogy melyik csajjal beszélgetek. Ha szimpatikus akkor lehet tőlem 150 kiló is, nem azt nézem a nőkben hogy kit kéne felszedni.


A csajhoz akit említettem odamentem, de úgy csinált mintha levegő lennék. Azt mondják nem tetszik neki, hogy szerelmes lettem belé (szó sincs róla!) és zavarja hogy neki csak az iroda ronda sráca udvarol (pedig nem is udvaroltam egyáltalán neki). Meg szégyelli is a munkatársak előtt hogy velem mutatkozik úgy, hogy mindenki azt hiszi tetszik nekem (ezt ő generálta, nem én tehetek róla)


A dícséreteket, bókokat régen sokat próbáltam, eleinte zsigerből jöttek, de aztán rá kellett jönnöm, hogy a nők egy számukra jó pasitól örülnek ezeknek, ha visszataszító külsejű férfi mondja, az inkább negatívan hat rájuk és az önbizalmukra. Ezért nem eröltetem ezt sem. Példának: Recepciós lányunknak mondtam még régen ösztönösen, barátian hogy milyen jól áll neki az új hajszín, milyen jól néz ki, erre megsértődött. Kolléga "helyes pasi" ugyanezt mondta, akkor elolvadt és elpirult.

2017. júl. 6. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bepróbálkoznál, se érnél el semmi eredményt, Kérdező. Kellemetlen, tudom, de ha nem vagy külsőleg vagy anyagilag a toppon, egyszerűen levegőnek néznek a nők. Legjobb esetben friendzónába kerülsz.


Ám meg te jársz a legjobban, ha ilyen nőkkel nem jössz össze. Akinek csak a külcsín meg az anyagiak számítanak, úgyse tudnál neki megfelelni, csak rabolnátok egymás idejét.

2017. júl. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!