Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha komoly kapcsolat a cél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolat a cél hanyadik randi után célszerű szexel bepróbálkozni?

Figyelt kérdés

Tehát mikor érdemes a következő találkozót saját magamhoz este szervezni?


Egyébként fiatal (de nagykorú) és még szűz lányról van szó.


2017. jún. 12. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz lányról van szó, akkor célszerű a szexről először beszélgetni és csak utána a tettek mezejére menni.

Kár, hogy ezt eddig nem tudtad.

Beszélni kell, hogy mit hogyan csinálnak, védekezés..stb.


Egyébként pedig ez nem x. találkozó függvénye, hanem a kapcsolat MINŐSÉGÉTŐL függ!!!!!!!!!!!!!

2017. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Én a szüzességem is simán odaadtam a második randin. Nekem ez sosem volt érték, így nyilván nem is húztam sokáig. Abból is tartós kapcsolat lett, meg abból is, amikor a nyolcadik randin kerültünk ágyba. Totál nem ettől függ.


Viszont mielőtt ilyesmivel próbálkozol, tényleg érdemes elbeszélgetni erről vele- nem nyomulósan, de azért mégis, tudd mi merre hány méter. Ahogy ő is. Nem biztos, hogy készen áll rá, adj lehetőséget neki, hogy ezt közölhesse veled, ne te találd ki helyette, mikor szeretné. Nem mindenki kezeli olyan lazán a kérdést, mint én.

2017. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Harmadik randis szabály. Ha a harmadik randiig nincs szex, akkor nem tud rád férfiként tekinteni a nő. Aki harmadik randin sem tudja eljuttatni a kapcsolatukat a szexig az nem férfi. És onnantól kezdve, bekerülsz a legyünk csak barátok kategóriába.
2017. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahányadikon késztetést éreztek rá mind a ketten. Nincs erre általános recept.

30/f

2017. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: Köszönöm. Sikerült megtudnom, hogy a párom nem férfi 😁😂😀
2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as te bizony egy vadorzó vagy fiam
2017. jún. 12. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig a lassabban feloldódó félhez igazítsd a tempót, van, akivel gyorsabban el lehet jutni az intimitásig, míg másra többet kell várni. Rajtad múlik, hogy milyen vérmérsékletű partnerrel tudnál kapcsolatot kialakítani, illetve mennyit vagy hajlandó várni. Védekezni meg ne felejtsetek el (a megszakítás nem védekezés).
2017. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
5. randiig próbáld meg.
2017. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"3-as te bizony egy vadorzó vagy fiam"


Inkább egy valószínűleg szűz tizenéves hülyegyerek aki hallotta ezt a baromságot valahol és úgy érezte, hogy hatalmas sikere lesz annak ha ezt ide beírja... :D Full baromság az egész. Harmadik randis szabály, az van neked ki vagy már te istenem... :DD

2017. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a lány nagykorú, ezért nem várnék a helyedben legalább as megbeszéléssel hónapokig, mint egy tinilány esetében. Én olyan 1 hónapot mondanék, vagy 5-6 randit, mert mégiscsak szűz, és nem ajtóstul a házba. Pl. kezded azzal, hogy az x. randira felhívod magadhoz, ez azért már egy jel. Egyre merészebb helyeken simogatod, de fokozatosan... és akkor meg lehet beszélni, hogy késznek érzi-e magát már.
2017. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!