Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogyha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogyha valaki attól érzi magát szépnek, hogy mennyi lájk van a profilján és hány pasi ír rá?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Az is visszajelzés, nem?
2017. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Komoly önbizalomhiányra vall, ha valakinek erre van szüksége ahhoz, hogy jól érezze magát a bőrében.
2017. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érezheti magát ettől szépnek, de nem sok jelentősége van. Sokan minden hülyeséget lájkolnak. Amúgy szánalom ez az egész "lájkolás".
2017. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akár érezheti is. Az már más hogy a való életben attól még egy senki.
2017. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságok miatt nem lesz senki szép, sőt mondok neked valamit, mikor kirak valaki egy képet magáról, látod, hogy ocsmány, bűn ronda vagy minden baj van a képpel és jönnek a kommentek alá, hogy "jajj, de szép vagy" lávcsi meg a sok baromság (közben, aki aláírja az is látja a valóságot, de ő is csak egy képmutató fsz barát vagy barátnő, aki tömi a valótlansággal a "barátját"... aki ilyen like vadász dolgok után azt hiszi magáról szép az nem normális ember szerintem!
2017. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rossz mérce, mert egyik haverom benne van ilyen facebook-os szex csoportban, és elmondása alapján ott még egy 50 éves dagadt nőre is ha feltölt egy képet egyből megy 200-300 lájk és 50 komment férfiaktól, hogy "nekem írjál, légyszi légyszi".

Egész egyszerűen rengetegen kiéhezett férfi van a mai világban és rengetegnek kellene ingyen szex és rengetegen pont ezért lájkolnak minden nőt. Egyszerűen mert nincs veszíteni valójuk. Sokan úgy vannak vele, hogy még egy 50 éves kövér nőbe is jobb beleélvezni mint kiverni magadnak, egyszerűen mert sok az igénytelen pasi. Épp ezért a lájkok száma nem számít, fontosabb az, hogy ki lájkolja.

2017. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen női ismerősöm. Bejelölgetik férfiak ,bókolnak neki a képei alá,meg lájkolják,aki nem teszi azt törli meg tiltja. Idegen pasik bókjaira van szüksége miközben ,ott a férje... tök szánalom ja meg idegen férfiakkal csetel. Férje helyébe lekevertem volna már rég...nem tudom mit kap ez a nő
2017. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm,folyamatosan azt hallgattam,hogy érte mindenki oda van,aki él és mozog,és majdnem napi szinten töltötte fel a fotókat magáról.Jó ideje van valakije,állítólag azt is felrakja a mai napig,ha fingik.Szerencsére már nem látom,mert töröltem,nem is vagyok rá kíváncsi.Utálom az ilyen önértékelési zavaros majmokat,akik attól érzik jól magukat,hogy online produkálják magukat.Amúgy simán megtette azt is régebben,hogy más pasijával meg exével csetelt,mert az egónövelő.Szánalom...
2017. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem, ez nagyon tinis.
2017. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez így van. És amíg a pasikák álló faasszal nyomják a lájkokat, addig az egok is nőnek. Vajon a pasik minek lájkolnak? Mi a céljuk vele? Komolyan nem értem.
2017. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!