Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csajnak sok lájkja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak sok lájkja, követője és ismerőse van attól még lehet normális és hűséges? Megérné megismerni?

Figyelt kérdés

18F

A csaj 16 éves,nemsokára 17.

Sportos,atlétikai irányban tanul,vagyis igazából nemtudom. Kézenjárás,spárga meg hasonlókat csinálnak. Szóval ilyen nagyon hajlékony a csaj.

Facebookon 200-210 a profilképei lájkmennyisége,főleg a barátnői kommentelnek alá,de 1 max 2 kósza fiú mindig van.

Instagramján 530 követő és 490 követés és 130 kép és a képein 100 körüli lájkok. Rak ki olyan képeket is amiken megmutatja hogy mennyire hajlékony(ezenken 120 lajk is van).(nem meztelenül meg hiányos öltözettel persze, hanem melegítőben és cicanadrágban)

Van olyan r.banc barátnője akiről hallottam hogy mekkora r.banc,de van pár r.banc barátnője.

Ráadásul egy olyan suliba jár amiről az a hír járja a környéken hogy sok ott a r.banc.

Bulikban meg hasonló helyeken nem láttam szóval arra nemtudok mit mondani.

Viszont hihetetlenül tetszik. Külsőre pont a gyengém.

Szerintetek megéri megismerni?

Lehet hűséges?

Volt egy exem,ő nem volt az a túl népszerű (80 lajk,400 ismerős), és az ember ki nem nézné belőle hogy mire képes mert okos és intelligens lány volt.

De már az elejétől megcsalt és hazudott szóval el lehet képzelni hogy változott meg a gondolkodásom miután ezeket megtudtam...



2016. ápr. 18. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
durva éreztem én hogy eljön az idő amikor az emberek ilyen "adatokból" próbálnak elemezni :D egyébként válaszolva lehet hűséges miért ne a hollókra se jellemző a fehér még is létezik fehér színű de azért ne légy elfogult annak az esélye hogy egy r.banc ugyanannyi kb mint ha nem.
2016. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Ebből hogy szűröd le hogy ki mennyire népszerű, meg r.banc.

Van olyan ismerősöm akinek 1600 "ismerőse" van fb-n a valóságban meg kb mindenki utálja.. Egyedül ül a buszon mindig.

Ismerd meg a csajt, dumálj vele. Az alapján dönts, ne profilok alapján.

2016. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!