Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne emiatt pszicholó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne emiatt pszichológus menni, segítene?

Figyelt kérdés
Ért egy nagy érzelmi csalódás kb 1hónapja ,mái napig nem tudtam feldolgozni,egésznap csak sírok miatt,és rá gondolok,de nem tudom megemészteni egyedül nem megy. Bár mondjuk ne tudom mennyire tudnám elmondani egy idegen embernek ezt a megalázást. Szerintetek megéri elmenni vagy felesleges pénzkidobás?
2017. júl. 7. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes pszichológushoz fordulni. Mondanám, hogy írj nekem és "segítek" ha az könnyít a lelkeden, de ha nagy sérelem ért akkor ahhoz szakember kell. Nem ciki segítséget kérni
2017. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod. Hiszel abban, hogy tudhat segiteni vagy eleve pénzkidobásnak tartod? A pszichológus nem csodaszer, nem úgy van, hogy odamész 1x, és minden problémád megoldódik, sőt a végén te magad kell, hogy megold, ő csak felteszi a releváns kérdéseket, segít gondolkozni, de nem válaszol helyetted.


Nekem segített, hogy neked fog e azt csak te tudod

2017. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
Csak ha l flórához mész :-D
2017. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Írj ha szeretnél, szívesen segítek.
2017. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi pszichológus van itt a gyk-n.


És mind örömmel vállal szakszerű távdiagnózist, hiszen biztos benne, hogy a csupa jószándék ellenére véletlenül sem ront a helyzeten. Szerencsére mind ezt tanulta éveken át, és ha mégis elszúrták valamit, akkor majd vállalják a felelősséget is... oh wait!

2017. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért a pszichologus vàllal garanciát hogy ha kifogysz a pénzből akkor visszaadja?
2017. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pszichológusnál sinxs garancia a sikerre mivel az nem tőle függ első sorban, hanem a pácienstől (tehet ő bármit, ha az ügyfél pl nem együttműködő).


Viszont pl etikai felelőssége van, és felelősségre is vonható ha hibázik, valamint vélhetően nem csak vaktában okoskodik, mert azt gondolja a jószándék elég, majd ha nem jön össze akkor rábök a letiltás gombra, esetleg felismeri időben ha mondjuk avpaciensnek pszichologusnal komolyabb segitseg kell)

2017. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj el szakemberhez, hátha segít!

Ha gondolod, dobj egy privit :)

2017. júl. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos nem mondom hogy ne menj! Én is megéltem már sok mindent 31 év alatt. Hülye voltam 13 éves koromtól csak arra gyúrtam,hogy legyen valakim. 18 évből 6ot ha kapcsolatban töltöttem. Volt sok olyan dolog ami engem is padlóra tett azt hittem egy lány a feleségem lesz olyan jól megvoltunk, erre kiderült,hogy minden szép szava hazugság volt csak! De megtanúltam, ha valamit ki tudsz beszélni magadból, máris elkezded elengedni. Ide is leírhatod, lehet más is járt így. Mehetsz pszichológushoz is. 5000/ óra minimum.
2017. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!