Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés a nőkkel! Ha hosszabb ideje semmi sikerem nincsen akkor lehet pszichologus segîtségét kellene kérnem? Férfi vagy nő a jobb?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi újat tudna mondani egy pszichológus. Manapság egyre gyakoribb ez szóval ez van.
2017. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

ennyi, első válaszoló elintézte annyival, hogy ez van, és így fog leélni egy szomorú, hosszú életet egyedül.


Pszichológus max irányt tud mutatni, fejődni neked kell, fejlődni akarást, változtatást is neked kell megtenni. Attól mert elmész egy pszichológushoz nem leszel sem csajmágnes, és nem fogsz tudni ismerkedni. Max rádöbbent téged, hogy problémáid vannak, és azokat mi módon tudod kijavítani. Ez egy folyamat.


De ezt te is meg tudod csinálni. fogy egy üres lapot meg egy tollat és leírod őszintén, hogy miért nem megy az ismerkedés?


Nem tudsz beszélni -> tanulj kommunikációt.. ez tanulható, fejleszthető

Nem mersz odamenni -y miért nem mersz odamenni? Elutasítástól félsz -> ez általában rossz énkép, vagy kisebbségi komplexus, kevés önbizalom.


Énkép javítható, önbizalom fejleszthető, komplexusok kezelhetőek


stb.stb.stb

2017. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt.


Hogy férfi vagy nő, azt te tudod. Én tudtam magamról, hogy egy férfinek vagy egy fiatal nőnek nem mernék teljesen megnyílni. Anyukám korú nőt választottam.

29N

2017. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Női pszichológust ajánlok. Ez azon szakmák egyike ahol többet érnek mint a férfiak. 39F
2017. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de ezek mindig beválnak:

1. változtasd meg az igényeidet ismerkedéskor,

2. csak értelmes, olvasott, tanult nőkkel ismerkedj, plázatöltelékekkel nem fog menni hosszú távon és nem is fognak majd értékelni,

3. Azok akik nem hajlandóak viszonozni, nem értékelik semmiképpen a másikat, annak energiáit amelyeket belefektet egy kapcsolatba, nem érdemelnek normális kapcsolatot, ne hidd azt, hogy a viszonzatlanság kényelmét élvező emberek valaha meg fognak változni. 29N

2017. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, az jó dolog. De arra kell figyelned, hogy ő csak útmutatást ad, a munka így is úgy is a tied lesz! Viszont ha tudod mit csinálj, az már nagyon jó dolog :)

Önismeret, önfejlesztés!

2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem férfihoz menj,ha már agykurkász,általában jobban elengedi magát a vele ellenkező neművel,ilyenkor.
2017. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jót fog tenni egy pszichológus neked. Férfihoz menj szerintem.
2020. ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfihoz menj. Lehetséges, hogy nem volt előtted normális apaminta (vagy nem volt megfelelő) és azért is lehet gondod a nőkkel. Szakmai szempontból mindegy lenne, mert az a lényeg, hogy értsen a dolgához, de neked kifejezetten férfi tanács kell.
2020. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!