Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy ismerkedett meg a jelenlegi párjáva? L /Gyerekes anyukák vagy fiatal férfiak akik olyan hölgyel kezdtek akinek van már gyereke tőletek várok választ elsősorban! /

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyerek mellett hol tudtok ismerkedni a mai világba?

Mi rendszeressen járunk ide oda Park játszótér fagyizó strand Bolt utca de azt veszem észre el tűntek az emberek:(

Társkeresőn nem találtam eddig olyat aki tetszene és azt sem akarom hogy 400km-re lakjon:)

?:)



2017. júl. 8. 23:14
 1/8 anonim válasza:
munkahelyen
2017. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Miért te hol laksz?
2017. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeretem a dekorativ, fiatal anyukákat... olyan szexi... valaki tenyleg adhatna olyan oldalt, ahol lehetne ismerkedni.... szigoruan komolykaocsolat...😊😊

29/f

2017. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pasiknak nagyon könnyű normális nőt találni a lovebox.hu-n! Ez fordítva nem igazán működik, tehát normális pasit ott nem nagyon találnak a nők.
2017. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Persze-persze... én normális vagyok, de mindig le vagyok rázva, hogy túl kedves/aranyos bla bla bla vagyok.....

Sok nő nem tudja mit is akar....

2017. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemethkaroly válasza:

Náh, csak nem tetszel nekik és így koptatnak le "szépen".

Bocsi csak az előző miatt írtam, én nem kezdek anyukákkal.

2017. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, ha jól értem, egyedülálló anyuka vagy, és párt szeretnél.


Annyit mondok: A párkeresést nem szabad erőltetni, annak jó vége nem szokott lenni.

2017. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Interneten és nem 400km volt a távolság, hanem több mint 1000.
2017. júl. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!