Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki külföldben gondolkozik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki külföldben gondolkozik és férfi annak teljes mértékben le kell mondani a magánéletről, párkapcsolatról és a szexről?

Figyelt kérdés
Több helyről is hallottam és olvastam, hogy egy kelet-európai férfinak kint szinte lehetetlen, hogy barátnőt szerezzen, még akkor is ha jó munkahelye és helyi szinten is viszonylag magas fizetése van, sőt még akkor is ha nem is néz ki rosszul hanem átlagos vagy átlag feletti.
2017. júl. 9. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt meg hol hallottad? o_O

Nyugaton is ugyanannyi esélyed van a párkapcsolatra, mint itt.

2017. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én erről még nemhallotam, szerintem ez butaság.
2017. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért?

A külföldiek talán nem találnak párt maguknak?

Persze a nyugatiak lehetnek előítéletesek, nincs kizárva. Azonban a környező országokból nagyon sokan vándoroltak ki, nem te leszel ott az egyetlen, aki nem oda született. :)


21/L

2017. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Szerintem pont hogy előny. Tőlünk nyugatabbra kicsit szabadabb gondolkodás mód van. Ott nem volt 40 év kommunizmus. Egy külföldi férfi ha jó otthon a nőknél akkor kint ha akar még sikeresebb lehet. Persze ha a hazájában gyenge, akkor kint sem lesz nagy rajongó tábora.
2017. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előbb csajozz be, és menjetek ki együtt. Probléma megoldva. Mi már házaspárként èrkeztünk. Mostohatesóm hozta a barátnőjét, pedig csak pár hete voltak együtt. De bejött nekik is, meg nekünk is. Mostohaapám meg 1-2 havonta hazalátogat anyukámhoz. Vagy anya jön hozzánk.
2017. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, hacsak nem vagy baromi jóképű. Nyugaton lenézik a kelet-európai embereket, a nőknek pedig nagyon fontos a férfi társadalmi presztízse.
2017. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy brit lány ismerősöm pont most jött össze egy magyar pasival.
2017. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szabadabb gondolkodás. Pontosan. Ott "feministábbak" a nők. Aki a magyar nőktől nyávog, kint is fog.
2017. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha itthon van barátnőd, akkor miért nem vele mész ki? Ha meg nincs, akkor nem a külföld a hibás.
2017. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Omájgád, sehol sem hallottam ilyet. Sőt, több ismerősömtől is hallottam, hogy nyugaton simán becsajoztak, mert kevésbé anyagiasak az ottani nők és kevesebb az elvárásuk.
2017. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!