Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozzak ha ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak ha ilyenek a mindennapjaim?

Figyelt kérdés

Hétfőtől Péntekig dologozok, mellette tanulok illetve tanulnom kéne csak nincs rá sok időm.

Mellette focizok egy csapatban, de most egy másiknál is fogok (nagypálya + kispálya)

Heti egyszer kb felmegyek a városba (egy megyeszékhely)

de nem tudom magam annyira elengedni, pl inni nem mindig tudok ha másnap valami van (pl meccsem)

persze volt hogy pont belebotlottam egy nőbe és összejött valami, de ritka.

Jó lenne ha minden nap tudnék valamit, még ha nem is lenne 100% siker arányom, de több próbálkozásból több sikerülne, csak sajnos ötletem sincs, futni is szoktam eljárni, ott sincsenek csajok.

Egyszerűen mintha kihaltak volna. Voltam egy pénteki napon szórakozni, akkor is senki volt kb 2 csaj.

Szombaton azért több van, de nem mindig alkalmas nekem.

Ezen kivül meg nincs más ötletem.

Azért bosszant, mert jól nézek ki és a szövegem sem rossz, csak nincs célszemély, na meg válogatós is vagyok persze.



2017. júl. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól nézel ki akkor neten keress!
2017. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát ilyen végső megoldásként esetleg próbáld meg az online társkeresést, akkor több esélyed van megismerkedni lányokkal, csak persze ennek is meg van a maga buktatója, de legalább összejöhet valami. :)
2017. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mit vársz?
2017. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem inkább a "na meg válogatós is vagyok persze" résszel volnának problémáim. Kissé magas lóról beszélsz. Úgy is mondhatnám, gyökér vagy.
2017. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.
2017. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyen meginvitálsz valami csinos csajszit egy kávéra.Vagy buliban odamész ahhoz a két darab lányhoz.Vagy futás helyett néha beülsz sörözni a haverokkal.Felmész a netre.Kicsit visszaveszel az egódból.Ennyi.
2017. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!