Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, komolyan tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, komolyan tudnátok venni egy harmincas nőt, akinek a lakása tömve van plüssállatokkal?

Figyelt kérdés

Amerre a szem ellát, kisebb-nagyobb mennyiségű plüssállat van, a hálószoba szó szerint dugig van velük, az ágyat beterítik, még a tévé tetején is ott ül néhány. Hiába van a nő már a harmincas éveiben, imádja és gyűjti őket, mert olyan "cukik". A pasinak, aki vele kezd, el kell fogadnia ezt a szenvedélyét, mese nincs.


Mi a véleményetek egy ilyen nőről, belemennétek-e vele komoly kapcsolatba úgy, hogy kis kedvenceiről ő nem hajlandó lemondani?



2017. júl. 10. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gondom ezzel.
2017. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De jóóó! Semmi gáz nem lenne vele. :D
2017. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.


Igen, nem ettől függ.


Ne általánosíts. Mindenkinek más élmény. Véleménynek nem érdemes változni, hisz csak tény létezik. Ténytől eltérő vélemény olyan mint a fing.

2017. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez már azért durva, pedig plüssállattal alszok (eggyel). Szerintem én hanyagolnám, nagyon szélsőséges ez a magatartás, kb mint a krónikus gyűjtögetők.
2017. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Volt egy csajom, akinek 5 plusszallata volt az agyban mikor aludtunk. Ez nem zavart egyaltalan, mas mar igrn, de ahhoz semmi koze nem volt a plussoknek.
2017. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Hmm hát maga az a dolog még tetszik is, hogy olyan kis plüssállatos csajszi, ez nálam egy preferált dolog. De ez azért picit túllépi ezt a kategóriát már. Mármint ez már (akármilyen viccesen is hangzik) plüssfanatizmus. Az hogy ez az élete, ez a legfőbb szenvedélye, ez már nem tetszik.
2017. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben lényegtelen
2017. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Egy kettő elmegy de ennyi már megijesztene. :(
2017. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
OFF: Hogy tartja tisztán azt a rengeteg plüsst? Beléjük all a por, és akkor nem elég cask egy kicsit megrázni.
2017. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha én lehetek a kis kedvencek között az alfa hím és nem kapok kevesebb figyelmet mint ők, akkor semmi gondom nem lenne vele. Csak ne szoruljak miattuk a háttérbe!
2017. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!