Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyen elméleti a kérdés mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen elméleti a kérdés mert tudom, hogy senki nem hisz az ilyesmiben, ha egy harmincas évei vége felé járó férfi minden szempontból rendben van, még sincs szinte semmilyen párkapcsolati múltja az milyen hatást gyakorol egy nőre?

Figyelt kérdés
Egy olyan nőre aki komoly kapcsolathoz keres partnert és már nem kezdő a párkapcsolatok terén.

2016. ápr. 21. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "minden szempontból rendben van"?

Párom harmincas férfi, mikor megismerkedtünk, már jópár éve teljesen önállóan élt (ebből évekig külföldön), jó állással, végzettséggel, és bár voltak önértékelési problémái, egy jó szakemberrel sikerült nagyjából helyretenni. Viszont előttem csak két, nem túl hosszú kapcsolata volt - ez az önértékelési zavarból eredt. Mivel dolgozott rajta, így teljesen vállalható személyisége és élete lett, mire összejöttünk.

2016. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha a harmincas évei vége felé jár (vagyis majdnem negyven), és nem volt még komoly kapcsolata, akkor ott bizony nincs minden rendben.
2016. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Hú ez akkora baromság,hogy biztos baja van meg stb...bátyám 42-évesen talált rá az igazira és 40-évesen szexelt először,pedig semmi baja nincs csak így alakult.Vannak akik nehezen teremtenek kapcsolatot,de ez ezen kívül nem kóros.
2016. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Hülye vagy :)

Hazudni kell, ennyi az egész.

Hazudj magadnak múltat, hogy lehessen jövőd.

Érdekes módon a nők meg jobban teszik, ha elhallgatják a múltjukat...

2016. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos megkérdezné, hogy miért nem volt még eddig komoly kapcsolatod. Elmeséled neki a sztoridat, és ha ő úgy dönt, hogy el tud téged fogadni olyannak amilyen vagy, a múltaddal együtt, akkor no problem.
2016. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Simán rendben lehet az a férfi. Nem az tesz férfivá egy férfit, hogy hány nővel dugott az életében. Ha sikeres az élete, van hobbija, intelligens, az nem akadályozza abban, hogy összejöjjön azzal a nővel, akin látja, hogy a lelki társa lehet.

Vonzóbb az a férfi, akinek már volt 20 selejtes párkapcsolata, mert nem volt meg köztük az összhang? Szerintem nem.

2016. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

ma 23:03


Már ne is haragudj, de azért egy férfi, legyen már férfi... Nekem volt 3 hosszú kapcsolatom, ami gyönyörű volt, köztes időkben, meg megd**tam vagy 20 nőt, viszont olyan cseréba olyan tapasztalattal rendelkezem nők terén, hogy nem akarnak kimászni az ágyból mellőlem. És jöhetsz azzal, hogy: "Nagyon komoly férfi lehetsz" meg ilyen hülyeségekkel, mert a válaszom ez. Igen. Intelligens vagyok, tudom mikor kell komolynak lenni, és tudom, mikor nem kell annak lennem. Ezt hívják, talpraesettségnek...

2016. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

-olyan/cserébe (javítás)


Előző voltam.

2016. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szuper erős taszító hatást. Ha már 20 éves kor felett szűz vagy / nem volt még normális (vagy semmilyen) kapcsolatod és KIDERÜL (valamiért) eláshatod magad párkapcsolati szempontból.
2016. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

"megd**tam vagy 20 nőt, viszont olyan cseréba olyan tapasztalattal rendelkezem nők terén, hogy nem akarnak kimászni az ágyból mellőlem."

Teljesen mindegy, hogy valaki mellől a farka, vagy csak a pénze miatt nem akarnak kiszállni a nők az ágyból. A végeredmény ugyanaz. Az írásaidból látszik, hogy mennyire tiszteled a nőket. Semennyire.

2016. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!