Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra mennyire kizáró ok, ha a pasinak kicsi f***orra van?

Figyelt kérdés

Olyat képzeljetek el, mint amilyen Owen Wilsonnak ( [link] ) vagy (és most minden politikai nézetet háttérbe szorítva) mondjuk Kósa Lajosnak van ( [link] ). Arcra (szem, száj, borosta stb.) egyébként helyes vagyok, de teljesen evidens, hogy fiatalon még nem vállalnék be egy amúgy rendkívül drága és valamelyest kockázatos orrműtétet (akár az esetleges nem várt végeredmény miatt). Kérdésem az lenne, hogy ismertek-e hasonló orrú pasit, annak van-e barátnője és számotokra mennyire ronda-e egy ilyen testrész megléte.

Légyszi írjátok le a korotokat is.



2017. júl. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ennyire elemezni a különböző testrészeket. Ha nen hívod fel rá a figyelmem, fel se tűnik nekem.
2017. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem pont hogy a kis orr tetszik, a nagy mindig is taszított

26L

2017. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az összkép, akkor nem számít.
2017. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kepet.

N

2017. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jon be, kizaro ok ha elrontja az arcot. 26N
2017. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!